Ostra reakcja Szymona Hołowni na film Sekielskiego: rzygać mi się …

Ostra reakcja Szymona Hołowni na film Sekielskiego: rzygać mi się ...

Tomasz Sekielski w rozmowie z tygodnikiem mówił o swoim najnowszym filmie „Tylko nie mów nikomu”. Dziennikarz nie wykluczył, że nakręci kolejne odsłony, ale przyznał, że temat jest dla niego bardzo trudny.

Film Sekielskiego pt. „Tylko nie mów nikomu” miał swoją premierę wczoraj. Został udostępniony za darmo na platformie YouTube. Tomasz Sekielski zrealizował go dzięki środkom przekazanym za pośrednictwem serwisu Patronite.

Produkcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem, bo zaledwie w przeciągu doby zanotowała ponad 3 mln wyświetleń. Sekielski w rozmowie z tygodnikiem „Wprost” przyznał, że ten temat był dla niego bardzo trudny.

Czytaj także: Film Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu” ma miliony wyświetleń

„Jeszcze dwa miesiące temu zarzekałem się, że kolejnego filmu o pedofilii w kościele nie zrobię. Ten temat rozjechał mnie emocjonalnie.” – powiedział Tomasz Sekielski. „Te wszystkie rozmowy, także o intymnych szczegółach, były bardzo trudne dla ofiar, ale ja też je odchorowywałem.” – przyznał.

Tomasz Sekielski zadeklarował, że najprawdopodobniej podejmie się nakręcenia kontynuacji. „Myślałem, że więcej nie dam rady. Że powinienem o tym opowiedzieć i zająć się innymi tematami. Ale zgłosiło się bardzo wiele ofiar. Po filmie zgłoszą się zapewne kolejne.” – powiedział.

„To też kwestia zaufania. Kolejny film, może serial. Dziś tego nie wiem, ale wiem, że nie mogę powiedzieć: ja już zrobiłem swój film, zadzwońcie gdzie indziej.” – dodał.

Czytaj także: Abp Gądecki dziękuje Sekielskiemu. „Pragnę przeprosić”

Tomasz Sekielski uważa, że w Polsce Kościół przez lata funkcjonował na specjalnych zasadach. „Kościół w Polsce miał przez lata niepisany immunitet. Wynikał on z jego roli w obaleniu komunizmu, z tego, że papież był Polakiem, a potem z tego, że ten Polak został świętym. Pewnych pytań nie wypadało lub nie należało zadawać. A jeśli już się zadało, to wypadało zadowolić się każdą odpowiedzią, której Kościół raczył udzielić.” – stwierdził.

Wywiad TUTAJ.

Źr. wprost.pl


Czytaj więcej…

„Tylko nie mów nikomu”. Tomasz Sekielski dla „Wprost”: Ten temat …

Jeszcze dwa miesiące temu zarzekałem się, że kolejnego filmu o pedofilii w kościele nie zrobię. Ten temat rozjechał mnie emocjonalnie – mówi Tomasz Sekielski, dziennikarz, autor filmu „Tylko nie mów nikomu” w rozmowie z „Wprost”.

Źródło: Wprost.pl

Tomasz Sekielski i jego film. "Tylko nie mów nikomu" wprowadza …

Nie odpuścimy tego tematu – przekonują nas sztabowcy Koalicji Europejskiej. Mowa o problemie pedofilii, który jeszcze mocniej wybrzmiał po premierze filmu Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu". Politycy opozycji wzywają Jarosława …

Źródło: Wirtualna Polska

Hołownia skomentował film Sekielskiego o pedofilii w Kościele …

„Chciałbym wierzyć, że choćby dla kogoś – choćby garstki biskupów, księży, zakonnic, świeckich film Tomasza Sekielskiego będzie szczepionką, po której reagować będą na każdy sygnał prawdopodobnego dramatu” – napisał Szymon Hołownia komentując …

Źródło: Wprost.pl

Będzie "Tylko nie mów nikomu 2"? Sekielski zapowiada kontynuację …

Jesteśmy to winni osobom, które opowiedziały nam o swoich dramatach. Czujemy odpowiedzialność – stwierdził na antenie PolsatNews Tomasz Sekielski. Dziennikarz w sobotę o 14:30 udostępnił na YouTube film poświęcony pedofilii w polskim kościele.

Źródło: naTemat

Tomasz Sekielski: Mamy nadzieję, że prezes Kaczyński będzie nas …

Ksiądz tłumaczył Ani, no wiesz, to było najpierw takie ojcowskie uczucie, które się przerodziło w popęd fizyczny, tłumaczył, że to sprawy męskie, że diabeł zebrał swoje żniwo – tłumaczył Tomasz Sekielski. Gdzieś po ludzku też mu współczułem. W końcu facet …

Źródło: Dziennik.pl

Film Sekielskiego o pedofilii w Kościele: już 3 mln odtworzeń …

Film dokumentalny Tomasza Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu” w ciągu 5,5 godzin od udostępnienia na YouTubie zanotował ponad 1 mln wyświetleń, a w niedzielę w południe miał ich 3 mln. Doceniło go wielu dziennikarzy, natomiast w „Wiadomościach” …

Źródło: wirtualnemedia.pl

Tomasz Sekielski: „Ten temat rozjechał mnie emocjonalnie”

Tomasz Sekielski w rozmowie z tygodnikiem mówił o swoim najnowszym filmie „Tylko nie mów nikomu”. Dziennikarz nie wykluczył, że nakręci kolejne odsłony, ale przyznał, że temat jest dla niego bardzo trudny. Film Sekielskiego pt. „Tylko nie mów nikomu” …

Źródło: wMeritum.pl

Ostra reakcja Szymona Hołowni na film Sekielskiego: rzygać mi się …

Film "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego uruchomił lawinę komentarzy. Jedną z osób, która podzieliła się swoimi wrażeniami po jego obejrzeniu jest Szymon Hołownia. Trzeba przyznać, że zrobił to w bardzo obrazowy sposób. – Obejrzałem ponad …

Źródło: fakt.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *