Ostra kłótnia gwiazd na treningu „Dance Dance Dance”. Program …

Ostra kłótnia gwiazd na treningu „Dance Dance Dance”. Program ...
Wiktoria Gąsiewska i Adrian Zdrójkowski. / foto: Prt Sc Facebook
Wiktoria Gąsiewska i Adrian Zdrójkowski. / foto: Prt Sc Facebook

Już dziś wieczorem ćwierćfinał nowego programu TVP2 – „Dance Dance Dance”. Wystąpią w niej między innymi Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Okazuje się jednak, że para celebrytów nie wytrzymuje ciśnienia przed kolejnym odcinkiem.

Program „Dance Dance Dance” rozkręca się na dobre, a już dzisiaj wieczorem na antenie TVP2 zobaczymy odcinek ćwierćfinałowy. Jednymi z największych jego gwiazd będą Adam Zdrójkowski oraz Wiktoria Gąsiewska.

Podczas treningu do sobotniego występu między parą doszło do ostrego spięcia. Zdrójkowski i Gąsiewska uczyli się nowego układu, który mają zaprezentować na scenie.

Jednak aktor znany z serialu „Rodzinka.pl” zdenerwował się na Gąsiewską, która cały czas się myliła. – Puszczaj, puszczaj. Ty no czekaj, zaraz mi ramie pójdzie, jak będziesz tak pajacować – powiedział zdenerwowany Zdrójkowski.

Misiek, ja się boje że ty mnie puścisz. Wiesz, że się muszę tego nauczyć – odpowiadała mu kobieta. – Dobrze, przecież ja cię trzymam. Ty lecisz jak głaz jakiś. Nie ta noga! – dodawał aktor.

https://www.facebook.com/watch/?v=316507722390746


Czytaj więcej…

Zdrójkowski pokłócił się z Gąsiewską na treningu do "Dance…"! O co …

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Już od dawna zakochani budzą ogromne emocje, a teraz dodatkowo podbijają serca widzów swoim udziałem w show "Dance, Dance, Dance". Ich występy …

Źródło: Party.pl

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski boją się ćwierćfinału …

Przed nami pełen emocji ćwierćfinał programu "Dance, dance, dance". Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski ostro trenują do sobotniego występu. Wygląda jednak na to, że emocje biorą nad nimi górę. Zobaczcie, do jakiej sytuacji doszło na treningu!

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Dance, dance, dance Ćwierćfinał przerósł Wiktorię Gąsiewską i …

"Dance, dance, dance" – ćwierćfinał. O wejście do wielkiego finału pierwszej polskiej edycji „Dance, Dance, Dance”, walczą już tylko trzy pary – Patricia i Victoria Kazadi, Kasia Dziurska i Emil Gankowski oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Okazuje …

Źródło: Gala.pl

Ostra kłótnia gwiazd na treningu „Dance Dance Dance”. Program …

Już dziś wieczorem ćwierćfinał nowego programu TVP2 – „Dance Dance Dance”. Wystąpią w niej między innymi Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Okazuje się jednak, że para celebrytów nie wytrzymuje ciśnienia przed kolejnym odcinkiem. Program …

Źródło: Najwyższy Czas!

Dance, Dance, Dance 6.04.2019 – kto odpadł z programu?

Im bliżej finału, tym większe emocje pojawiają się zarówno wśród widzów, jak i uczestników programu. Pary są już wycieńczone wielogodzinnymi treningami, a we znaki dają się także coraz trudniejsze układy choreograficzne. Ćwierćfinał Dance, Dance …

Źródło: Radio Eska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *