Operacja top secret. Wciągali kokę na łodzi podwodnej z pociskami …

Polityczne emocje w supernowoczesnym studiu. TVP zaprasza na ...

Trzech marynarzy Royal Navy zostało przyłapanych na wciąganiu koki podczas służby. Płynęli okrętem podwodnym uzbrojonym w broń nuklearną – informuje „The Mail on Sunday”.


Po pijaku wpadli na… atomową łódź podwodną

Rosyjski atomowy okręt podwodny „Święty Jerzy” zderzył się na Pacyfiku z trawlerem rybackim. Jak twierdzą służby prasowe rosyjskiej floty, załoga…

zobacz więcej

Test potwierdził, że trzech marynarzy HMS „Vengeance”, okrętu Royal Navy, wyposażonego w 16 pocisków nuklearnych, zażywało podczas służby kokainę – informuje brytyjski tabloid. Marynarzy sprawdzono krótko po zawinięciu jednostki o wyporności 15900 ton do portu wojskowego na Florydzie.

HMS „Vengeance” – pisze „The Mail on Sunday” – kontynuowała tajną operację bez całej trójki i bezpiecznie dopłynęła do bazy Clyde w Faslane w Szkocji.

Minionej nocy – czytamy w bulwarówce – źródła wojskowe informowały nieoficjalnie, że trójka amatorów kokainy należała do większej grupy marynarzy zażywających narkotyki na okręcie.
„Royal Navy odmówiła komentarza w tej sprawie” – czytamy.

Jednostka – zauważa tabloid – jest uzbrojona w pociski typu Trident, o zasięgu od 2500 do 11 000 km. Ich niszcząca moc jest ośmiokrotnie większa niż moc ładunku zrzuconego na Hiroszimę.


źródło:

Czytaj więcej…

Operacja top secret. Wciągali kokę na łodzi podwodnej z pociskami …

Trzech marynarzy Royal Navy zostało przyłapanych na wciąganiu koki podczas służby. Płynęli okrętem podwodnym uzbrojonym w broń nuklearną – informuje „The Mail on Sunday”. Po pijaku wpadli na… atomową łódź podwodną. Rosyjski atomowy okręt …

Źródło: TVP Info

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *