Onet pisze o właścicielu Sante. "To jest mobbing". Kowalski: "Nie …

Pożar lasu. Wielki dym nad Fordonem [ZDJĘCIA, WIDEO]

Janusz Schwertner, autor tekstu Onetu cytuje wielu byłych pracowników Sante, którzy opowiadają o swoich przeżyciach związanych z pracą w firmie. Wszyscy zarzucają mu mobbing, a wiele osób przyznaje, że musiało korzystać z pomocy terapeuty a nawet psychiatry.

Z opowieści byłych pracowników Sante wynika, że z różnego rodzaju mobbingiem ze strony Andrzeja Kowalskiego spotykają się pracownicy każdego szczebla – od kadry menedżerskiej i najbliższych współpracowników biznesmena po szeregowych pracowników.

Szczególnie prześladowane w Sante mają być kobiety. Z wypowiedzi byłych pracowników firmy wynika, że Kowalski często mówi im, że brakuje im kompetencji, za to nie stroni od uwag dotyczących ich wyglądu.

Obejrzyj: znachor – uzdrowiciel czy naciągacz?

Była bliska współpracowniczka Andrzeja Kowalskiego zarzuca mu nawet, że podczas podróży służbowej, w hotelu posunął się do molestowania seksualnego. Po tym, gdy nie przyjęła jego awansów, miał znęcać się nad nią psychicznie. Kobieta zamierza złożyć pozew do sądu.

Kobieta wcześniej powiadomiła o sprawie serwis gowork.pl, którego prawnicy wezwali Kowalskiego na mediację. Faktycznie przyszedł, ale po wyjściu z kancelarii miał rzucić z uśmiechem: i tak mi nic nie zrobicie.

Andrzej Kowalski odrzuca wszystkie zarzuty i przekonuje, że wcale nie proponował kobiecie masażu, lecz „wskazanie punktów na ciele, które powinna masować”.

– Zawsze traktowałem swoich ludzi bardzo dobrze, niech pan mi wierzy. Owszem, nieraz są stresujące sytuacje. Ale nie przekraczam żadnych granic – zapewnia w rozmowie z autorem reportażu.

Fragment reklamy studia Sante

Biolog krytykuje Sante za pseudonaukowy marketing. Firma straszy go sądem

Jesienią 2018 roku Sante zagroziło procesem sądowym blogerowi prowadzącemu facebookowy profil „To tylko teoria”. Chodziło o jego tekst obalający mity na temat „strukturyzowanej” wody, którą promuje firma Andrzeja Kowalskiego. gdy o sprawie zrobiło się głośno, firma wycofała groźby.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: zarządzanie, mobbing w sante, wiadomości, gospodarka

komentarze

+1

+1

ważne

smutne

ciekawe

irytujące

Napisz komentarz

1h temu

mrdaBojkot! Skróćmy świni jej koryto!

1h temu

Twoj nickPracowalam tam kilka miesiecy; ten facet jest zalosny. Moze nie mobbing; ale podejscie do pracownika ma rakie, jakby kazdy byl jego wlasnoscia. Staje … Czytaj całość

53 min. temu

PATOLOGGrubo ciosane rysy. "Nie mieliście ładniejszego chłopczyka…"

Rozwiń komentarze (10)


Czytaj więcej…

Imperator AK Opowieść o polskim Carringtonie

Imiona byłych pracowników Sante zostały zmienione. "Imperator A.K." to ksywka, jaką w serwisie gowork.pl przyjął sobie Andrzej Kowalski, biznesmen, właściciel firmy Sante, przez lata zaliczany przez magazyn "Forbes" do grona 100 najbogatszych Polaków.

Źródło: Onet.pl

Właściciel Sante pod ostrzałem byłych pracowników. Zarzucają mu …

Byli pracownicy firmy Sante oskarżają jej właściciela, Andrzeja Kowalskiego, o mobbing. Biznesmen zarzuty odpiera i twierdzi, że ludzi zawsze traktował dobrze. Andrzej Kowalski przez lata był zaliczany przez magazyn "Forbes" do grona 100 najbogatszych …

Źródło: BusinessInsider

Pracownicy Sante: jesteśmy ofiarami mobbingu. Właściciel firmy …

Janusz Schwertner, autor tekstu Onetu cytuje wielu byłych pracowników Sante, którzy opowiadają o swoich przeżyciach związanych z pracą w firmie. Wszyscy zarzucają mu mobbing, a wiele osób przyznaje, że musiało korzystać z pomocy terapeuty a nawet …

Źródło: Money.pl

"Nieustające poniżanie ludzi". Wstrząsający reportaż o traktowaniu …

Założyciel Sante – Andrzej Kowalski – jest zaliczany przez magazyn "Forbes" do grona 100 najbogatszych Polaków. Stał się ikoną polskiego biznesu. W wywiadach lubił podkreślać, że zaczynał od zera. W jednym z ostatnich ujawnił, że w 2019 roku przychód …

Źródło: rmf24.pl

Onet pisze o właścicielu Sante. "To jest mobbing". Kowalski: "Nie …

"Wmawiał mi, że jestem głupi i nic nie umiem", "Groził nam konsekwencjami finansowymi", "Stosował pasywną agresję" – mówią o Andrzeju Kowalskim, właścicielu firmy Sante, byli pracownicy w reportażu Onetu. "Ktoś postanowił wylać na mnie wiadro pomyj.

Źródło: Gazeta.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *