"Once Upon a Time in Hollywood" otrzymało zwiastun. Zobaczcie trailer filmu Tarantino

Równonoc wiosenna 2019 teraz. Księżyc w pełni. Dzisiaj w nocy ...

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i Margot Robbie wcielają się w amerykańskie gwiazdy kina i telewizji w filmie "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino, jego 9. i przedostatniej produkcji. Akcja przenosi nas do Hollywood z końca lat 60. DiCaprio i Pitt wcielają się kolejno w gwiazdora telewizji Ricka Daltona i jego dubla Cliffa Bootha. Daltonowi nudzi się jednak bycie celebrytą z TV i próbuje swoich sił w "awansowaniu" do roli gwiazdy filmowej. 

Sąsiadką mężczyzn jest Sharon Tate (w tej roli Margot Robbie), ciężarna żona polskiego reżysera Romana Polańskiego (Rafał Zawierucha, nieobecny w zwiastunie). W międzyczasie swoje początki ma kult Charlesa Mansona, który tworzy Rodzinę. Sekta w przyszłości zamorduje młodą Tate i jej nienarodzone dziecko. Zanim jednak do tego dojdzie, wydarzy się historia wymyślona przez Quentina Tarantino. Zobaczcie zwiastun "Once Upon a Time in Hollywood":

W zwiastunie oprócz Daltona, Bootha i Tate pojawiają się jeszcze Bruce Lee (Mike Moh), który ostrzega Bootha, że "jego ręce są zarejestrowaną bronią masowej zagłady", a także wspomniany Charles Manson (Damon Herriman). Mężczyzna jest widoczny w jednym ujęciu, na którym niewinnie się do kogoś uśmiecha. Tarantino nie rozczarowuje też audiofili, serwując w zwiastunie koktajl składający się z utworów "Bring A Little Lovin’" Los Bravos i "Straight Shooters" The Mamas & The Papas. 

Na oficjalnym Instagramie produkcji na kilka dni przed premierą zwiastuna pojawiły się plakaty, które będą promować "Once Upon a Time in Hollywood". Przedstawiały one trójkę bohaterów filmu, czyli Ricka, Cliffa i Sharon Tate. Zobaczcie je sami:

W filmie "Once Upon a Time in Hollywood" wystąpią również: Al Pacino, Tim Roth, Dakota Fanning, James Marsden, Michael Madsen, Damian Lewis, Lena Dunham, Maya Hawke, Julia Butters, Luke Perry, Clifton Collins Jr, Keith Jefferson, Nicholas Hammond, Mike Moh, Zoe Bell, Timothy Olyphant, Scoot McNairy, Spencer Garrett, Martin Kove, James Remar, Brenda Vaccaro, Nichole Galicia, Craig Stark, Marco Rodriguez, Ramon Franco i Emile Hirsch.

Scenarzystą i reżyserem "Once Upon a Time in Hollywood" jest oczywiście Quentin Tarantino. Polska premiera filmu odbędzie się już 9 sierpnia 2019 roku. 


Czytaj więcej…

Once Upon a Time in Hollywood”. Jest zwiastun nowego filmu Quentina Tarantino!

Jest już zwiastun nowego filmu Quentina Tarantino zatytułowanego „Once Upon a Time in Hollywood”, opowiadającego o bandzie Charlesa Mansona i morderstwie żony Romana Polańskiego – Sharon Tate. W obsadzie zobaczymy m.in. Leonardo DiCaprio …

Źródło: Wprost.pl

Już jest zwiastun nowego filmu Quentina Tarantino. Polscy widzowie mogą być rozczarowani

Jednak jego najnowszej produkcji "Once Upon a Time in Hollywood" fani amerykańskiego reżysera nie mogą doczekać się szczególnie. A to między innymi z powodu obsady – w głównych rolach zobaczymy bowiem dwóch największych gwiazdorów …

Źródło: naTemat

"Once Upon a Time in Hollywood" otrzymało zwiastun. Zobaczcie trailer filmu Tarantino

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i Margot Robbie wcielają się w amerykańskie gwiazdy kina i telewizji w filmie "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino, jego 9. i przedostatniej produkcji. Akcja przenosi nas do Hollywood z końca lat 60. DiCaprio i …

Źródło: Antyradio.pl

"Once Upon a Time in Hollywood". Widzieliśmy zwiastun nowego filmu Quentina Tarantino

DiCaprio gra w "Once Upon a Time in Hollywood" Ricka Daltona, przebrzmiałą gwiazdę telewizyjnych westernów, a Pitt wciela się w jego dublera i przyjaciela Cliffa Bootha. Bohaterowie próbują jakoś przetrwać w Hollywood, które o nich zapomniało.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Jest zwiastun do nowego filmu Tarantino "Once upon a time in Hollywood". Zabrakło w nim Zawieruchy, ale już wiemy …

… upon a time in Hollywood – Quentin Tarantino (CCD / Album Online/East News). Once Upon a Time in Hollywood (2019) – miniatura · Zobacz zdjęcia (10). Quentin Tarantino pokazał zwiastun swojej najnowszej produkcji "Once upon a time in Hollywood".

Źródło: Plotek.pl

Jest oficjalny trailer "Once Upon a Time In Hollywood" Quentina Tarantino. Zapraszamy do LA!

Quentin Tarantino kazał nam czekać długo na swój dziewiąty film, ale jego powrót do lat 60 z gwiazdorską obsadą jest już coraz bliżej. W sieci pojawił się właśnie oficjalny trailer filmu "Once Upon a Time in Hollywood". Widzimy w nim całą plejadę gwiazd …

Źródło: Noizz

Zwiastun Once Upon a Time in Hollywood, nowego filmu Tarantino

25 lipca (a 9 sierpnia w Polsce) swoją premierę będzie miał bowiem nowy film tego popularnego reżysera – Once Upon a Time in Hollywood (Pewnego razu… w Hollywood). W tym tygodniu ruszyła kampania promocyjna produkcji. Twórcy zaprezentowali już …

Źródło: gry-online.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *