On znany, ona bogata… Niemiecko-polskim romansem żyją wszyscy …

On znany, ona bogata... Niemiecko-polskim romansem żyją wszyscy ...

Karl Heinz von Sayn-Wittgenstein (64 l.) swojego majątku dorobił się na ubezpieczeniach i inwestycjach (przede wszystkim w nieruchomości). Ponadto wziął udział w jedenastu programach telewizyjnych, w których m.in. opowiadał o sekretach niemieckich bogaczy i „ratował” bankrutujące niemieckie rodziny pomagając im w sprzedaży zadłużonych nieruchomości.

Od trzydziestu lat wybranką Karla jest księżniczka Andrea von Sayn-Wittgenstein. Małżeństwo mieszkało (od 2014 roku) w luksusowej rezydencji (dom liczył 1000 metrów kwadratowych powierzchni) na Majorce. Para wydawała się nierozłączna.

Celebryta postanowił odejść od żony i zacząć życie u boku Polki – Sylwii Mokrysz (45 l.) z Krakowa – menadżerki znanej, rodzinnej firmy z Ustronia – Mokate (firma ta jest największym producentem kaw i herbat w Europie Środkowo-Wschodniej) i mamy dwójki dzieci. Majątek Polki wyceniany jest na 966 mln złotych, dlatego znalazła się ona na liście 100 najbogatszych Polaków.

Nic dziwnego, że Niemiec stracił dla Polki głowę. Jest piękna, młodsza od niego, zaradna i… bogata.

To było jak błyskawica – mówił Karl, wspominając pierwsze spotkanie z Sylwią. Już wtedy kobieta zrobiła na nim ogromne wrażenie. Na miłość nie trzeba było długo czekać.

Jest czarujący, bardzo bystry i jestem z nim szczęśliwa. Myślę, że Karl jest mężczyzną mojego życia – tak Sylwia mówiła o swoim ukochanym w jednym z wywiadów dla niemieckiej telewizji.

Niemiecki celebryta i polska bizneswoman zamieszkają razem w Berlinie. Teraz są na etapie urządzania swojego luksusowego mieszkania o powierzchni 285 metrów kwadratowych.

Karl ma szczególnie królewski styl – żartowała Sylwia – Ale tak, mnie on też odpowiada – dodawała.

O parze rozpisują się niemieckie gazety. Wszyscy są ciekawi, czy związek przetrwa próbę czasu i różnicę wieku, czy Sylwia mieszkająca na co dzień w Polsce (w Krakowie), odnajdzie się w stolicy Niemiec, jak w Berlinie będą czuły się jej dzieci i czy zaakceptują nowego partnera swojej mamy?

Zdjęcie: pixabay.com, autor: Olessya

Źródło: msn.com 


Czytaj więcej…

Niemiecki książę porzucił żonę dla polskiej milionerki. Tym …

Tak, jestem szczęśliwa. To miłość mojego życia – mówi ze łzami w oczach do kamery niemieckiej telewizji Vox Sylwia Mokrysz. Dla bizneswoman znanej z listy 100 najbogatszych Polaków 65-letni Karl Heinz książę von Sayn – Wittgenstein, porzucił żonę, …

Źródło: Wirtualna Polska

On znany, ona bogata… Niemiecko-polskim romansem żyją wszyscy …

Celebryta postanowił odejść od żony i zacząć życie u boku Polki – Sylwii Mokrysz (45 l.) z Krakowa – menadżerki znanej, rodzinnej firmy z Ustronia – Mokate (firma ta jest największym producentem kaw i herbat w Europie Środkowo-Wschodniej) i mamy …

Źródło: MyPolacy.de (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *