Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o …

Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o ...

Anna Przybylska i Jarosław B. – były piłkarz reprezentacji Polski, Lechii Gdańsk i Widzewa Łódź przez lata tworzyli udaną i jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Piłkarz, który uchodził za wzór rodzicielstwa, został właśnie oskarżony o poważne przestępstwo. Jeśli mężczyźnie udowodni się winę, spędzi lata za więziennymi kratami.

Jarosław B. – były mąż Anny Przybylskiej i piłkarz reprezentacji Polski został zatrzymany przez policję. Po wydarzeniach, które miały zdarzyć się w jednym z sopockich hoteli, piłkarz i ojciec dzieci znakomitej aktorki został zatrzymany przez policję. Zbrodnia, jakiej miał dopuścić się były zawodnik Lechii Gdańsk, jest wstrząsająca i jeśli okaże się prawdziwą, zakończy show-biznesową karierę mężczyzny.

Jarosław B. który sam siebie prezentował jako wzorowego ojca i opiekuna dzieci, okazuje się nie być tak wzorcowym człowiekiem, jak można było przypuszczać. Były obrońca reprezentacji Polski miał dopuścić się przestępstwa na tle seksualnym na jednej z mieszkanek Sopotu.

– Potwierdzam, że doszło do zatrzymania w kontekście przestępstwa popełnionego w kierunku naruszenia wolności seksualnej. To wszystko, co mam w tej chwili do przekazania – mówi prok. Grażyna Wawryniuk z prokuratury okręgowej w Gdańsku.

Domniemana ofiara przestępstwa popełnionego przez B. miała przez jakiś czas spotykać się z nim. W momencie, w którym mężczyzna spotkał się z nią w pokoju hotelowym jednego z lokali w Trójmieście miało dojść do obrzydliwego i karygodnego czynu.  Chwile po „odwiedzinach” B., kobieta zadzwoniła na policję. 

– Dwudziestokilkuletnia kobieta, która miała spotkać się tam z byłym piłkarzem, po tym zdarzeniu złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Dzisiejsze zatrzymanie jest jego skutkiem – poinformowało Radio RMF-FM

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według ustaleń mediów, w pokoju hotelowym, w którym doszło do przestępstwa, zainstalowany był monitoring, który ma być ostatecznym dowodem na winę piłkarza. Sama policja, ze względu na dobro śledztwa nie podała dokładnie, co zdarzyło się w pokoju hotelowym. Słowa prokuratury można interpretować jako m.in. podejrzenie popełnienia przestępstwa zgwałcenia lub wymuszenia do poddania się innej czynności seksualnej, czy seksualne wykorzystanie bezradności lub niepoczytalności innej osoby.

Nie da się ukryć, że sprawa B., który od lat obecny był w polskim życiu publicznym, jest bardzo wstrząsająca. Fani zadają sobie pytania, co stanie się z dziećmi Przybylskiej wychowywanymi przez piłkarza, w momencie, w którym prokuratura udowodni mu przestępstwo.

 

  1. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się  nie spodziewała 
  2. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  3. Zdecydowana reakcja Watykanu w związku ze strasznym pożarem katedry Notre Dame
  4. Oby Gwiazdowski się mylił. „Emeryci pobiorą pieniądze na leki ze skarbonek wnuków”
  5. Wstrząsające wyznane uczestniczki „Big Brothera” o śmierci mamy. Stoczyła dramatyczną walkę z ojcem
  6. Początek przełomu w leczeniu nowotworu? Lek oparty na szczepionce

źródło : plotek

Następny artykuł


Czytaj więcej…

Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o …

Jarosław B. – były mąż Anny Przybylskiej i piłkarz reprezentacji Polski został zatrzymany przez policję. Po wydarzeniach, które miały zdarzyć się w jednym z sopockich hoteli, piłkarz i ojciec dzieci znakomitej aktorki został zatrzymany przez policję. Zbrodnia …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *