Oficjalnie: Zinedine Zidane trenerem Realu Madryt!

Oficjalnie: Zinedine Zidane trenerem Realu Madryt!

Królewski powrót Zidane'a. Francuz oficjalnie wraca do roli trenera …

Rezygnuję, bo ten zespół potrzebuje zmian, żeby nadal wygrywać. Nowych metod i innego stylu pracy. Długo nad tym myślałem, ale to nie takie oczywiste, że nadal będą ze mną wygrywać. Może mówię tylko „do zobaczenia”, bo Real dał mi wszystko w życiu.

Źródło: Przegląd Sportowy

Zinedine Zidane: jestem tutaj, bo kocham Real Madryt

Florentino Perez odsłonił karty i w poniedziałkowe popołudnie zaprezentował nowego szkoleniowca Realu Madryt. Został nim Zinedine Zidane, który z Królewskimi pożegnał się w minione lato. – Jestem tutaj, bo kocham Real Madryt – przyznał Francuz …

Źródło: Onet.pl

Zinedine Zidane wraca do Realu Madryt

Francuz Zinedine Zidane ponownie zostanie trenerem piłkarzy Realu Madryt – potwierdziły oficjalnie władze klubu. Zidane zastąpi Santiago Solariego, który został zwolniony po serii porażek „Królewskich”.

Źródło: TVP Info

Oficjalnie: Zinedine Zidane trenerem Realu Madryt!

"Zarząd Realu Madryt, który zebrał się w poniedziałek 11 marca, zdecydował się rozwiązać kontrakt, jaki łączył Santiago Solariego z klubem jako trenera pierwszej ekipy. Jednocześnie Real Madryt zaoferował mu pozostanie w klubie na innym stanowisku.

Źródło: WP SportoweFakty

Zinedine Zidane znów w Realu Madryt. Francuz miał tylko jeden …

Po 283 dniach, kilkudziesięciu podróżach po całym świecie, wypoczęty, ze statusem półboga wraca do Realu Madryt. Zinedine'a Zidane'a chcieli kibice, prezes, zarząd i piłkarze. Przed Francuzem dużo pracy – to on ma dowodzić letnią rewolucją na Santiago …

Źródło: Sport.pl

Praca Warszawa | Ogłoszenia Gratka.pl

Praca Warszawa. Oferty pracy na Gratka.pl. Znajdź pracę dobrze płatną . Daj pracę specjalistom. Codziennie nowe ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą.

Źródło: Gratka.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *