OFICJALNIE: Lord Kruszwil zawalczy na FAME MMA 5! Kto jeszcze …

Fame MMA 5. Walka skandalisty z… karłem. "Lord Kruszwil" zmierzy …

O kontrowersyjnym pojedynku mówiono już podczas gali Fame MMA 4. Wtedy "Mini Majk" pojawił się w oktagonie i wyzwał do walki "Kruszwila". Współwłaściciel organizacji, Wojciech Gola, zadzwonił do Kruszla, a ten wyraził wstępną zgodę na zestawienie.

Źródło: WP SportoweFakty

Lord Kruszwil – Mini Majk 2019: WALKA na Fame MMA 5 [KIEDY …

Lord Kruszwil – Mini Majk na Fame MMA 5! Walka została oficjalnie potwierdzona przez organizatorów wieczorem, 17 września 2019. Hitowy pojedynek odbędzie się w ramach Super Freak Fight. Kiedy walka Lord Kruszwil – Mini Majk? Gdzie się odbędzie?

Źródło: Radio Eska

OFICJALNIE: Lord Kruszwil zawalczy na FAME MMA 5! Kto jeszcze …

FAME MMA na swoim kanale na YouTube opublikowała oficjalny trailer się piątej edycji bardzo szybko rozwijającej się organizacji. Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się iż walką wieczoru piątej edycji FAME MMA będzie starcie Isamu z Rafonixem.

Źródło: MMA.pl

Lord Kruszwil na Fame MMA 5. Znany youtuber zmierzy się z …

Lord Kruszwil zadebiutuje na gali Fame MMA 5. Kontrowersyjny youtuber stanie oko w oko z mierzącym 130 centymetrów Mini Majkiem. Walka określana przez media jako starcie skandalisty z karłem odbędzie się 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Źródło: Wirtualna Polska

Fame MMA 5: Lord Kruszwil i Mini Majk kolejnymi zawodnikami!

Fame MMA to niewątpliwie ogromny sukces jej organizatorów. Mimo trudnych początków gala stała się popularnym widowiskiem, które wzbudza spore emocje. Na rozpoznawalność wydarzenia wpłynął z pewnością udział patoinfluencerki Marty Linkiewicz, …

Źródło: Pudelek

Lord Kruszwil vs. Mini Majk: kiedy, o której godzinie i gdzie oglądać …

Walka Lord Kruszwil – Mini Majk na Fame MMA 5 niewątpliwie wzbudza duże emocje wśród fanów popularnych youtuberów. Dwóch influencerów to nowi zawodnicy, więc w oktagonie zmierzą się po raz pierwszy. Kiedy i o której godzinie walka Lord Kruszwil …

Źródło: Radio ZET

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *