Nowości Muzyczne 2019: Piotr Cugowski – o czym jest piosenka …

Nowości Muzyczne 2019: Piotr Cugowski - o czym jest piosenka Zostań ze mną?

Autor: okładka singla Zostań ze mną
Nowości Muzyczne 2019: Piotr Cugowski – o czym jest piosenka Zostań ze mną?

Zostań ze mną, to wydany na początku kwietnia 2019 roku – singiel zapowiadający solową płytę Piotra Cugowskiego! Wcześniej krążek zapowiadał dobrze przyjęty utwór pt. Kto nie kochał. O czym jest najnowszy kawałek artysty, którego mogliśmy zobaczyć w roli trenera dziewiątej edycji The Voice of Poland? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Nowa piosenka Piotra Cugowskiego to potencjalny hit wiosny 2019? Oceńcie i sprawdźcie już teraz, o czym jest najnowszy kawałek popularnego wykonawcy! Poprzedni singiel Piotra – Kto nie kochał pojawił się w listopadzie 2018 roku. Ballada opowiadająca o ludzkich emocjach i uczuciach szybko skradła uczucia słuchaczy. Piosenka dotarła do szczytów radiowych list przebojów, a klip do utworu obejrzano 14 mln razy okrywając się statusem Złotej Płyty.

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 – NOWE HITY, PREMIERY

Wydawać by się mogło, że jeden z najważniejszych głosów rockowych ostatniego dziesięciolecia stanął na szczycie swojej obfitej i przepełnionej blaskami kariery. Ciekawość świata i głód nowych brzmień spowodował jednak, że młodszy z braci Cugowskich, postanowił zbudować swoją twórczość na nowo. Tym razem samodzielnie i bezkompromisowo. Wydawać by się mogło, że nie ma lepszej okazji niż okrągłe, 40-te urodziny. 

Jest to album, który powinienem nagrać już dawno temu, ale trzeba było czekać na odpowiedni czas i to jest teraz. Ta decyzja była przemyślana, jak chcę wyjść z pierwszą płytą, mam nadzieję, że nie ostatnią. 

– zapowiada w wywiadzie. Singiel Zostań ze mną opowiada o miłosnej relacji. Nie zawsze prostej, często uwikłanej w trudne momenty. Zawsze jednak wartej pielęgnowania (Ty i ja płyniemy do brzegu, na skos, ciągle pod prąd. Ty i ja, dwie prawdy, lecz jedno wiem – zostań ze mną). Autorem tekstu jest sam Piotr Cugowski, za muzykę odpowiada wspólnie z Jarosławem Chilkiewiczem.


Czytaj więcej…

Nowości Muzyczne 2019: Piotr Cugowski – o czym jest piosenka …

Zostań ze mną, to wydany na początku kwietnia 2019 roku – singiel zapowiadający solową płytę Piotra Cugowskiego! Wcześniej krążek zapowiadał dobrze przyjęty utwór pt. Kto nie kochał. O czym jest najnowszy kawałek artysty, którego mogliśmy zobaczyć w …

Źródło: Radio Eska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *