Nowa Żabka na krakowskim Kazimierzu rozdaje klientom własne znaczki pocztowe

Czarnecki, Wałęsa, Mucha, Rafalska. Zobacz największych ...

– Łączymy tradycję z nowoczesnością dbając o to, aby nasze sklepy oddawały historyczny charakter lokalizacji, w których są otwierane. W Żabce przy ul. Szerokiej 31 do historii miasta nawiązuje przepiękna rycina pokazująca XIX-wieczny Kraków. Przygotowaliśmy kartkę pocztową z widokiem Krakowa oraz znaczkiem z Wieżą Mariacką. Oddając pełen szacunek dla ważnych historycznie miejsc poszukujemy lokalizacji, dzięki którym możemy być blisko naszych klientów, a naszym franczyzobiorcom – również  krakowianom – umożliwić prowadzenie własnego biznesu w atrakcyjnych turystycznie miejscach – mówi Adam Manikowski, wiceprezes zarządu ds. operacyjnych sieci Żabka.

Sklep na Kazimierzu w nowym formacie oferuje szereg udogodnień, m.in. jest strefa Żabka Café.

– Jestem rodowitą krakowianką, urodziłam się i wychowałam właśnie tu, na Kazimierzu. Dlatego tym bardziej cieszę się, że w tym wyjątkowym miejscu mogę prowadzić swój własny biznes pod znanym szyldem – Żabki, łącząc tradycję tej dzielnicy z nowoczesnym i innowacyjnym podejściem sieci. Mam nadzieję, że sklep Żabka, który niedawno otworzyłam, na stałe wpisze się w topografię tej okolicy i będzie chętnie odwiedzany zarówno przez krakowian, jak i turystów przybywających do tej części Krakowa – mówi Dorota Witek, franczyzobiorczyni sklepu przy ul. Szerokiej w Krakowie.

Sieć Żabka liczy ponad 5600 placówek convenience prowadzonych przez blisko 4000 franczyzobiorców. Sklepy są odwiedzane codziennie przez 2 mln klientów, a 12 mln konsumentów mieszka nie dalej, niż 300 m od najbliższej Żabki. W nowym formacie, wzbogaconym o wachlarz usług dodatkowych, funkcjonuje już blisko 3700 sklepów.


Czytaj więcej…

Nowa Żabka na krakowskim Kazimierzu rozdaje klientom własne znaczki pocztowe

Mam nadzieję, że sklep Żabka, który niedawno otworzyłam, na stałe wpisze się w topografię tej okolicy i będzie chętnie odwiedzany zarówno przez krakowian, jak i turystów przybywających do tej części Krakowa – mówi Dorota Witek, franczyzobiorczyni …

Źródło: Wiadomosci Handlowe

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *