Nowa przestrzeń Home&You w kieleckiej Galerii Echo

Nowa przestrzeń Home&You w kieleckiej Galerii Echo

– Większy salon Home&You oznacza, że nasi klienci mogą wybierać spośród poszerzonego asortymentu wyposażenia i akcesoriów do całego domu tej popularnej marki. Wystrój wyróżnia atrakcyjny designerski koncept, z jasnym i nowoczesnym wnętrzem, co dodatkowo zwiększa przyjemność z zakupów i spędzanego w nim czasu – mówi Grzegorz Czekaj, dyrektor Galerii Echo.

Nowa powierzchnia salonu w Galerii Echo zachowała dotychczasowy podział na strefy, które odpowiadają poszczególnym pomieszczeniom domowym, ale została znacznie rozbudowana o nowe meble ekspozycyjne z nowym asortymentem. Zmianie uległ także wystrój wnętrza – odświeżono czcionki, grafiki oraz aranżacje, które uzupełnione zostały o przejrzyste ekrany membranowe za strefą kas.

Powiększony salon Home&You dopełnia grono najemców Galerii Echo z segmentu wyposażenia dla domu. Klienci mogą obecnie korzystać z szerokiej listy marek wnętrzarskich i z wyposażeniem, obejmującej ofertę mebli na wymiar (Komandor) czy wyposażenia domu i łazienek (Prymus AGD i Komfort Łazienki). Ponadto czekają na nich m.in. salon z artykułami kuchennymi marki Duka, zasłony i firany od Eurofiran, artykuły dla majsterkowiczów i renowacji domu od Jula oraz dywany, wykładziny, podłogi i panele marki Komfort.

Galeria Echo w Kielcach, największe i najchętniej odwiedzane centrum handlowe w regionie świętokrzyskim, stanowi jedną z kluczowych nieruchomości w portfelu EPP. Inwestycja o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 71,5 tys. mkw. oferuje ponad 250 różnego rodzaju sklepów i punktów usługowych, nowoczesne kino, studio fitness oraz kręgielnię.


Czytaj więcej…

Nowa przestrzeń Home&You w kieleckiej Galerii Echo

Home&You, polska marka z artykułami wyposażenia i dekoracji wnętrz, ponownie zaprasza do swojego salonu w Galerii Echo w Kielcach. Po remoncie powierzchnia lokalu ulokowanego na poziomie – 1 zwiększyła się ponad dwukrotnie – z 285 do 667 mkw.

Źródło: PropertyNews.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *