Nocne życie Igi Lis i Taco Hemingwaya! Zobaczcie, jak kwitnie ich …

Nocne życie Igi Lis i Taco Hemingwaya! Zobaczcie, jak kwitnie ich ...

Choć niektórzy nie dawali im szans na przetrwanie, oni wciąż są razem! Mowa o Idze Lis oraz starszym od niej o 10 lat Taco Hemingwayu. Gdy wyszło na jaw, że młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa spotyka się ze znanym raperem, niektórzy z niedowierzaniem kręcili głowami. Okazuje się jednak, że to uczucie jest trwałe, a młodzi – mimo dzielących ich kilometrów – nadal są razem. Ostatnio widziano ich w Warszawie, gdy razem wracali do domu.

Iga Lis na co dzień mieszka w Londynie. To właśnie tam podjęła studia. Na szczęście bardzo często odwiedza ją Taco Hemingway. Raper sam studiował kiedyś w Londynie, dlatego zna to miasto jak własną kieszeń.

Ostatnio jednak para widziana była w Warszawie. Iga Lis przyjechała bowiem do rodzinnego miasta. Córka Kingi Rusin wybrała się między innymi na koncert znanej rapowej grupy, co pokazała na swoim Instagramie. 

Zobacz także: Chłopak Igi Lis przeszedł sporą metamorfozę! Sprawdź, jak wygląda teraz Taco Hemingway

Fotoreporterzy spotkali parę, gdy ta wracała razem do domu. Taco Hemingway i Iga Lis trzymali się za ręce i wyglądali na naprawdę szczęśliwych. Widać, że lubią spędzać razem czas. Jak myślicie, czy ta relacja zakończy się ślubem?

Iga Lis i Taco Hemingway na randce

Iga Lis i Taco Hemingway w końcu mogą spędzić trochę czasu razem

Iga Lis i Taco Hemingway wracają do domu

Iga Lis na wakacjach, Taco Hemingway na scenie Iga Lis

 


Czytaj więcej…

Nocne życie Igi Lis i Taco Hemingwaya! Zobaczcie, jak kwitnie ich …

Choć niektórzy nie dawali im szans na przetrwanie, oni wciąż są razem! Mowa o Idze Lis oraz starszym od niej o 10 lat Taco Hemingwayu. Gdy wyszło na jaw, że młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa spotyka się ze znanym raperem, niektórzy z …

Źródło: Party.pl

Iga Lis i Taco Hemingway posprzeczali się nocą na ulicy? (ZDJĘCIA)

Rok temu w mediach pojawiły się plotki o tym, że Iga Lis spotyka się z jednym z najpopularniejszych polskich raperów, Filipem Szcześniakiem, występującym pod pseudonimem Taco Hemingway. Przez długi czas Szcześniak i córka Kingi Rusin i Tomasza …

Źródło: Pudelek

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *