Nieudany debiut Ariane Lipski w UFC. Była mistrzyni KSW przegrała …

Książę Filip uczestniczył w wypadku drogowym!

Po piętnastu minutach walki sędziowie ogłosili jednogłośne zwycięstwo Joanne Calderwood (13-3 MMA, 5-3 UFC) stosunkiem 30-26, 30-26, 30-27. Dla Ariane Lipski (11-4 MMA, 0-1 UFC) był to nieudany debiut w największej organizacji MMA na świecie.

Źródło: WP SportoweFakty

UFC on ESPN+ 1: Ciężki debiut Ariane Lipski. Była mistrzyni KSW …

Ariane Lipski (11-4) nie zaliczyła udanego debiutu w nowej organizacji na gali UFC on ESPN+ 1 na Brooklynie. Była mistrzyni KSW została zdominowana przez Joanne Calderwood (13-3). Ariane Lipski już na początku pojedynku trafiła rywalkę serią ciosów.

Źródło: MMA.pl

Ariane Lipski przegrywa w debiucie dla UFC! Brazylijka gorsza na …

Ariane Lipski przegrała swoją debiutancką walkę w UFC. Po 15 minutach starcia sędziowie jednogłośnie orzekli zwycięstwo Joanne Calderwood (30-26, 30-26, 30-27). Ariane Lipski rozpoczęła walkę od świetnej kombinacji ciosów. Chwilę później …

Źródło: MMA Rocks

UFC Fight Night: Lipski przegrała w debiucie. Weteranka dała lekcję

Ariane Lipski długo czekała na debiut w organizacji UFC, jednak nie będzie mogła zapamiętać go pozytywnie. Była mistrzyni KSW została totalnie zdominowana przez weterankę Joanne Calderwood i przegrała na dystansie trzech rund podczas gali UFC …

Źródło: polsatsport.pl