Niemieckie media po porażce Eintrachtu. "Marzenie o kolejnym …

Niemieckie media po porażce Eintrachtu. "Marzenie o kolejnym ...

„Sport Bild”: Dramat! Eintracht zawodzi w rzutach karnych

„Chelsea kończy niemiecki festiwal piłki nożnej po thrillerze w rzutach karnych, tydzień po remisie we Frankfurcie. Eintracht był motywowany przyśpiewkami swoich kibiców, jednak musi wracać do domu” – czytamy. Dziennik przywołuje także słowa szkoleniowca niemieckiego klubu, stwierdzając, że cały zespół jest zawiedziony wynikiem czwartkowego spotkania. „Sport Bild” podkreśla również, że goście będą potrzebowali czasu, by wymazać porażkę z pamięci. „W tym spotkaniu było wszytko to, co tworzy piłkę nożną” – piszą dziennikarze.

„Sport1”: Marzenie o kolejnym pucharze pękło

„Eintracht przegrywa w rzutach karnych i odpada z Ligi Europy. Europejska trasa zespołu z Frankfurtu dobiega końca!” – brzmi „Sport1”. Dziennikarze zwracają uwagę na ogromne poświęcenie, jakie włożyli piłkarze Adiego Huettera w walce o finał. Dramatyczny półfinał został rozstrzygnięty na korzyść Chelsea. Marzenie o następnym pucharze, kolejnym po 39 latach, pękło. Remis z pierwszego z pierwszego spotkania nie wystarczył Eintrachtowi, by zameldować się w finale. Piłkarze niemieckiego klubu powinni być jednak dumni z emocji, które dostarczyli kibicom.

„Kicker”: Frankfurt zawodzi. Kepa bohaterem The Blues

Londyńczykom pomogły zmiany wprowadzone przez Sarriego w porównaniu do pierwszego spotkania. Huetter także namieszał w składzie, ale nie przyniosło to pozytywnych rezultatów dla jego zespołu. Defensywa Eintrachtu miała sporo problemów z atakami londyńskiego klubu, zwłaszcza tych, które przeprowadzał Eden Hazard. Klub z Frankfurtu zaczął budzić się w drugiej połowie i szybko nadrobił stratę. Podopieczni Huettera byli bardziej widoczni, ale to nie wystarczyło, by ostatecznie triumfować. Mecz rozstrzygnęły rzuty karne, w których lepsza była Chelsea.


Czytaj więcej…

Niemieckie media po porażce Eintrachtu. "Marzenie o kolejnym …

Chelsea lepsza od Eintrachtu Frankfurt w półfinale Ligi Europy. Spotkanie w regulaminowym czasie zakończyło … karnych, tydzień po remisie we Frankfurcie. Eintracht był motywowany przyśpiewkami swoich kibiców, jednak musi wracać do domu" – czytamy.

Źródło: Onet.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *