Niebezpieczna paczka na poczcie. Ewakuacja pracowników

Niebezpieczna paczka na poczcie. Ewakuacja pracowników

Pierwsze informacje, które w poniedziałek rano wpłynęły do straży pożarnej dotyczyły wybuchu w magazynie. – Na miejscu jest 7 zastępów straży pożarnej, w tym grupa chemiczna – informował PAP rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie mł. kpt. Franciszek Goliński.

Dodał, że eksplozja w magazynie Poczty Polskiej przy ul. Włościańskiej była niewielka, a według wstępnych informacji nikt nie został poszkodowany.

Jak poinformowała szczecińska „Gazeta Wyborcza”, po kilkudziesięciu minutach i straż pożarna, i policja mówili już o „rozszczelnieniu” pakunku, który spowodowała nieznana substancja chemiczna. – Miało miejsce rozszczelnienie paczki, ale nie wybuch – podała w „GW” Anna Gembala z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. 

Ewakuowano trzy osoby. Na miejscu pracowali specjaliści z ratownictwa chemicznego, którzy mieli wyjaśnić powód rozszczelnienia paczki.

Chwilę przed godziną 11 rzecznik prasowa Poczty Polskiej Justyna Siwek podała, że przyczyną całego zamieszania było… wino domowej roboty. 

„W placówce pocztowej w Szczecinie przy ul. Włościańskiej doszło do wycieku i uszkodzenia paczki. Po otwarciu rano placówki poinformowano o tym fakcie odpowiednie służby. Winnym całego zamieszania okazało się wino domowej roboty. Placówka obsługuje już klientów” – napisała Siwek.

 
 


Czytaj więcej…

Wybuch w magazynie Poczty Polskiej w Szczecinie. Na miejscu jest …

Na miejscu jest 7 zastępów straży pożarnej, w tym grupa chemiczna – poinformował PAP w poniedziałek rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie mł. kpt. Franciszek Goliński. Dodał, że eksplozja w magazynie Poczty Polskiej …

Źródło: Radio ZET

Wyciek substancji chemicznej w magazynie Poczty Polskiej. Nikt nie …

W magazynie Poczty Polskiej w Szczecinie doszło do wycieku "nieznanej substancji" i uszkodzenia paczki. Na miejsce wezwano straż pożarną i policję. Po przeprowadzeniu akcji okazało się, że przyczyną całego zamieszania było wino domowej roboty.

Źródło: tokfm.pl

Wybuch paczki w magazynie Poczty Polskiej

Informację o wybuchu paczki w magazynie Poczty Polskiej strażacy otrzymali po godz. 8 – poinformował dziś rzecznik komendy miejskiej PSP w Szczecinie. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Na miejscu jest 7 zastępów straży pożarnej, w tym …

Źródło: m.niezalezna.pl

Wybuch? Rozszczelnienie? Ewakuacja pracowników poczty

Do wybuchu miało dojść w sortowni paczek Poczty Polskiej przy ul. Włościańskiej w Szczecinie. Taką informację około godz. 8 rano w poniedziałek odebrała straż pożarna na telefon alarmowy. Na miejsce natychmiast wysłano sześć zastępów straży …

Źródło: Szczecin.Wyborcza.pl

Niebezpieczna paczka na poczcie. Ewakuacja pracowników

Niebezpieczna paczka na poczcie. Ewakuacja … Ewakuacja pracowników poczty w Szczecinie. … Na miejscu jest sanepid, który ma sprawdzić czy substancja, która wysypała się z paczki, nie jest zagrożeniem dla życia i zdrowia pracowników poczty. Osoby …

Źródło: RMF 24

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *