Nie żyje Ric Ocasek. Wszyscy znali jego dokonania!

Nie żyje Ric Ocasek, wokalista zespołu The Cars

75-letni Ric Ocasek, wokalista i gitarzysta zespołu rockowego The Cars, został w niedzielę znaleziony martwy w swoim apartamencie na nowojorskim Manhattanie – poinformowała tamtejsza policja. Zmarł prawdopodobnie z przyczyn naturalnych.

Źródło: TVP Info

Nie żyje piosenkarz Ric Ocasek. Fani w żałobie

Ric Ocasek był wokalistą znanego zespołu "The Cars". Zajmował się również produkcją przebojów innych zespołów i grup muzycznych. Od lat był mężem czeskiej top modelki i aktorki Pauliny Porizkovej. Ric Ocasek zmarł w swoim domu w wieku 74 lat.

Źródło: Radio ChilliZet

Nie żyje Ric Ocasek. Wszyscy znali jego dokonania!

Ocasek był trzykrotnie żonaty. Z pierwszą żoną rozwiódł się w 1971 r. Z drugą żoną rozstał się w 1984 r. Z trzecią, Pauliną Porizkovą, pobrał się po 5 latach narzeczeństwa w 1989 roku. Przeżył w tym związku 28 lat. Z Porizkovą rozeszli się w 2017 roku.

Źródło: fakt.pl

Ric Ocasek nie żyje. Lider słynnego zespołu The Cars zmarł w wieku 75 lat

Ric Ocasek i jego zespół The Cars cieszyli się największą popularnością w latach osiemdziesiątych. Albumy grupy niejednokrotnie pokryły się wielokrotną platyną w Stanach Zjednoczonych, a piosenki robiły furorę na listach przebojów. Do największych …

Źródło: Radio ZET

Slash, Weezer, The Killers wspominają frontmana The Cars. Świat muzyczny w żałobie

Ric Ocasek urodził się w 1943 roku. Poza karierą z The Cars muzyk próbował robić solową karierę. W latach 80. wydał swój debiutancki album "Beatitude". Kolejne wydawnictwo ujrzało światło dzienne w 2005 roku. Zobacz także: Soundtrack z 3. sezonu …

Źródło: Antyradio.pl

Ric Ocasek nie żyje. Lider pop-rockowego zespołu The Cars miał 75 lat

Ric Ocasek, a właściwie Richard Theodore Otcasek urodził się w 1944 roku w Baltimore w Stanach Zjednoczonych. Pierwsze kroki w muzyce stawiał w zespole folk-rockowym Milkwood, gdzie poznał Bena Orra, późniejszego basistę i wokalistę The Cars.

Źródło: Gazeta.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *