Nie żyje Lorraine Warren, badaczka zjawisk paranormalnych …

Nie żyje Lorraine Warren, badaczka zjawisk paranormalnych ...

W czwartek w Monroe w stanie Connecticut odeszła Lorraine Warren. Miała 92 lata. Razem ze swoim mężem Edem Warrenem (zmarł w 2006 r.) uchodzili za parę najsłynniejszych w Stanach Zjednoczonych badaczy zjawisk paranormalnych. Oboje utrzymywali, że zbadali ponad 10 tys. takich przypadków. Ich historie zainspirowały dziesiątki filmów, seriali telewizyjnych i filmów dokumentalnych.

Jak podała agencja AP, w 1952 roku Warrenowie założyli w Nowej Anglii Stowarzyszenie ds. Badań Parapsychologicznych. Swoją pracę traktowali poważnie – są autorami licznych publikacji dotyczących badanych spraw, prowadzili też wykłady na uczelniach. Co ciekawe, Ed Warren był jedynym świeckim demonologiem uznawanym przez Watykan.

Lorraine Warren po śmierci męża w 2006 roku wciąż aktywnie prowadziła działalność badawczą, otworzyła też prywatne muzeum okultyzmu w Monrone w Connecticut, gdzie mieszkała. Obejrzeć tam można m.in. dziwne fotografie i obrazy, czy przedmioty używane w rytuałach.


Czytaj więcej…

Lorraine Warren nie żyje. Słynna badaczka zjawisk paranormalnych …

W wieku 92 lat zmarła w Monroe w stanie Connecticut Lorraine Warren, która wraz ze swoim mężem Edem Warrenem (zm. w 2006 r.) była najsłynniejszą w USA badaczką zjawisk paranormalnych. Oboje byli autorami wielu książek z tego zakresu …

Źródło: Onet.pl

Nie żyje Lorraine Warren, badaczka zjawisk paranormalnych …

W czwartek w Monroe w stanie Connecticut odeszła Lorraine Warren. Miała 92 lata. Razem ze swoim mężem Edem Warrenem (zmarł w 2006 r.) uchodzili za parę najsłynniejszych w Stanach Zjednoczonych badaczy zjawisk paranormalnych.

Źródło: fakt.pl

Wielka Sobota zaczęła się źle. Nie żyje wyjątkowa osoba

Zgodnie z najnowszymi informacjami przekazanymi przez TVP, w Monroe w stanie Connecticut w Stanach Zjednoczonych zmarła sławna Lorraine Warren. Kobieta była wielką postacią, która fascynowała i intrygowała miliony ludzi na całym świecie. To dzięki …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *