Nie żyje dziewczyna Bonda. Miała 78 lat

Nie żyje dziewczyna Bonda. Miała 78 lat

Informacja o śmierci Tanii Mallet pojawiła się na oficjalnym profilu filmowej postaci Jamesa Bonda na Twitterze. Wciąż nie podano oficjalnej przyczyny zgonu.

„Jest nam niezmiernie przykro, że Tania Mallet, która grała Tilly Masterson w „Goldfingerze”, zmarła. Nasze myśli są z jej rodziną i przyjaciółmi w tym smutnym czasie” – napisali twórcy filmu.

Mallet była jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek lat 60. W 1964 wystąpiła u boku Seana Connery’ego jako Tilly Masterson w filmie „Goldfinger” – jednej z części przygód Jamesa Bonda, Agenta 007. Miała zostać dziewczyną Bonda w filmie „Pozdrowienia z Rosji”, rolę ostatecznie dostała jednak Daniela Bianchi. O jej odrzuceniu miał zdecydować – jak niesie legenda – jej „prowincjonalny brytyjski akcent”.

Występ w filmie był jej jedynym udziałem w produkcji tego typu. Mallet tłumaczyła po latach, że nie zdecydowała się na karierę aktorki z powodu mocno ograniczających kontraktów oraz niskich zarobków na planie – dostawała 150 funtów tygodniowo, choć początkowo miała zarabiać 50 funtów na tydzień. – To było prawdziwe poświęcenie – wspominała po latach aktorka.

Modelka wcześniej pojawiła się w krótkometrażowym dokumencie „Girls Girls Girls!”. W latach 70. w telewizyjnym serialu, „The New Avengers”. A po raz ostatni – w 2013 roku. Wystąpiła w filmie dokumentalnym „Bond’s Greatest Moments” oraz obrazie „The Playboy Morning Show”.

Aktorka urodziła się w 1941 roku w Liverpoolu. Jej matka była Rosjanką. Prywatnie Mallet była kuzynką brytyjskiej aktorki, Helen Mirren.


Czytaj więcej…

Nie żyje Tania Mallet. Aktorka znana z roli w "Goldfingerze" miała 78 lat

Informacja o śmierci Tanii Mallet pojawiła się na oficjalnym profilu filmowej postaci Jamesa Bonda na Twitterze. Wciąż nie podano oficjalnej przyczyny zgonu. "Jest nam niezmiernie przykro, że Tania Mallet, która grała Tilly Masterson w "Goldfingerze", zmarła.

Źródło: Onet.pl

Nie żyje dziewczyna Bonda. Miała 78 lat

Fani Bonda pogrążeni w żałobie. Nie żyje Tania Mallet. Brytyjska modelka zagrała u boku Seana Connery'ego w filmie "Goldfinger" (obraz z 1964 roku był jedną z odsłon głośnej serii o Jamesie Bondzie, czyli agencie 007). Miała 78 lat. Przyczyny śmierci …

Źródło: fakt.pl

Nie żyje dziewczyna Bonda. Tania Mallet zmarła w wieku 77 lat

Dziewczyny Bonda na stałe weszły już do popkultury nie tylko Wielkiej Brytanii, ale również Polski. W końcu wśród pięknych kobiet, które wcielały się w partnerki agenta 007, pojawiła się Izabella Scorupco. Niestety jedna z odtwórczyń kompanek Bonda …

Źródło: Antyradio.pl

Tania Mallet nie żyje. Pamiętamy ją z roli dziewczyny Bonda w filmie "Goldfinger"

Brytyjska aktorka i modelka Tania Mallet nie żyje. Pamiętamy ją m.in. z roli w filmie "Goldfinger", w którym była dziewczyną Bonda. Tania Mallet zasłynęła głównie z roli w filmie o przygodach agentach 007. Wcześniej starała się zagrać w „From Russia With …

Źródło: Dziennik.pl

Tania Mallet nie żyje. Dziewczyna Bonda miała 77 lat

Tania Mallet zagrała w trzecim filmie z serii 007 "Goldfinger", z Seanem Connerym w roli Bonda. Produkcja odniosła ogromny sukces. Mimo to aktorka nie kontynuowała później kariery filmowej, wróciła do modelingu, w którym jak sama przyznała lepiej się …

Źródło: Radio Złote Przeboje (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *