Nie żyje Dick Dale. Króla gitary surfowej zapamiętamy dzięki …

Zmiana czasu 2019: Kiedy przestawiamy zegarki z czasu zimowego ...

Komitet Wyborczy Ruch Prawdziwa Europa – Europa Christi został zrejestrowany w czwartek. O oficjalnym rozpoczęciu kampanii przedstawiciele komitetu poinformowali w poniedziałek na konferencji prasowej w Sejmie.

– Chcemy, żeby katolicy i chrześcijanie od tej pory nie byli traktowani w Unii Europejskiej jak obywatele drugiej, bądź trzeciej kategorii. Chcemy działać na rzecz społeczeństwa polskiego – wzmacniać nasz głos i nie pozwolić na to, aby Unia Europejska nas ogrywała, aby podnosiła nam ceny prądu, bądź wpływała na nasze życie w sposób niekorzystny – oświadczył lider Ruchu Prawdziwa Europa, europoseł Mirosław Piotrowski.

Z kolei prezes ZChR Bogusław Rogalski zwrócił uwagę, że „wartości chrześcijańskie są bardzo często ośmieszane, spychane na margines, ale też zwalczane”. Zapewnił, że sojusz trzech chrześcijańskich partii oprze swoje działania na czterech filarach: „bezkompromisowej obronie” życia od poczęcia do naturalnej śmierci, zdecydowanej obronie rodziny i małżeństwa „rozumianego jako związek kobiety i mężczyzny”, „bezkompromisowemu przeciwstawieniu się” ideologii gender oraz przeciwstawianiu się „nowej islamizacji Europy”.

Na listach wyborczych Komitetu będą m.in. Piotrowski na Lubelszczyźnie, Rogalski w Małopolsce i Świętokrzyskiem oraz wiceprezes Prawicy RP Marian Piłka na Mazowszu. Wystartują też poseł Jan Klawiter i wiceprezes Prawicy RP Bogusław Kiernicki. O głosy na Śląsku będzie zabiegał mec. Stefan Hambura.

Hambura zadeklarował, że jeżeli zostanie wybrany do PE, to nadal będzie zajmował się „sprawami polskich dzieci, które są odbierane polskim rodzicom” przez Jugendamty. Zaznaczył, że problem ten dotyczy nie tylko Niemiec, ale i innych państw, w tym Norwegii.


Czytaj więcej…

Nie żyje gitarzysta Dick Dale. Miał 82 lata

O śmierci muzyka poinformował basista Sam Bolle za pośrednictwem "The Guardian". Dick Dale zmarł 16 marca 2019 roku w wieku 82 lat. Przyczyny śmierci muzyka nie są znane, jednak jak donosi spin.com, artysta od lat zmagał się z chorobą nowotworową …

Źródło: Antyradio.pl

Dick Dale, mistrz gitary surfowej, nie żyje. Stworzył słynny motyw z …

Dick Dale nieoficjalnie uznawany jest za twórcę stylu surf, co przyniosło mu przydomek „króla gitary surfowej”. W swojej karierze nagrał kilkanaście studyjnych wydawnictw, z których ostatnie ukazało się na początku XXI wieku. Artysta ma na swoim koncie …

Źródło: Teraz Muzyka

Nie żyje Dick Dale. Króla gitary surfowej zapamiętamy dzięki …

O śmierci Dicka Dale'a poinformował Sam Bolle. Muzyk grał w zespole Dale'a na kontrabasie. Nie jest znana przyczyna zgonu gitarzysty. Dale był autorem takich przebojów jak "Misirlou", "Let's Go Trippin", "The Wedge" i "Night Rider".

Źródło: naTemat

Dick Dale nie żyje. Zmarł twórca motywu muzycznego z Pulp Fiction

Dick Dale nie żyje. Taka smutna informacja obiegła świat muzyki w niedzielny wieczór 17 marca. O śmierci gitarzysty poinformował Sam Bolle, który przez lata towarzyszył Dale'owi jako kontrabasista podczas koncertów. Z jego słów wynika, że muzyk odszedł …

Źródło: EskaRock

To on stworzył słynny motyw z "Pulp Fiction". Odszedł Dick Dale

Dale twierdził, że to on, a nie zespół The Beach Boys, stworzył muzykę w stylu surf. Na pomysł jej skomponowania miał wpaść podczas uprawiania surfingu na oceanie, kiedy połączył szum fal rozbijających się o skały z jego ulubioną muzyką rockabilly.

Źródło: m.niezalezna.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *