Nie żyje aktor "Peaky Blinders". Karl Shiels zmarł nagle w wieku 47 lat

Nie żyje aktor znany z serialu "Peaky Blinders"

Karl Shiels urodził się w Dublinie. Widzowie mogli go kojarzyć przede wszystkim z serialu "Peaky Blinders", w którym w 1. sezonie wcielił się w rolę Ryana czy z filmu Christophera Nolana "Batman: Początek".

Źródło: Antyradio.pl

Nie żyje aktor "Peaky Blinders". Karl Shiels zmarł nagle w wieku 47 lat

W wieku 47 lat zmarł Karl Shiels, znany m.in. z serialu "Peaky Blinders", "Fair City" czy "Batman: Początek". Smutną wiadomość przekazała w stacji telewizyjnej RTE agentka Shielsa Lisa Richards. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci irlandzkiego aktora.

Źródło: Radio ChilliZet

Karl Shiels nie żyje. Aktor znany z "Peaky Blinders " miał 47 lat

Na Twitterze serialu "Peaky Blinders " w którym grał Shiels, znalazło się także pożegnanie: "Jesteśmy zasmuceni na wieść o tym, że genialny Karl Shiels, który grał Ryana w 3. odcinku 1 sezonu, nagle zmarł. Przesyłamy kondolencje dla rodziny i przyjaciół".

Źródło: Gazeta.pl

Nie żyje Karl Shiels, aktor znany z "Peaky Blinders"

"Jesteśmy zszokowani i zasmuceni informacją, że nasz klient i przyjaciel Karl Shiels, zmarł" – napisała. Richards stwierdziła, że "Karl był wyjątkowo utalentowaną osobą, a jednocześnie kimś o wielkim sercu, zabawnym, szczerym człowiekiem". "Było nam …

Źródło: Onet.pl

Nie żyje Karl Shiels z Peaky Blinders

14 lipca zmarł aktor serialu Peaky Blinders. Karl Shiels zmarł niespodziewanie w wieku zaledwie 47 lat. Nie są znane przyczyny śmierci jeden z najpopularniejszych irlandzkich aktorów. O śmierci Karla poinformowała media jego agentka, publikując …

Źródło: Lelum.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *