Nie wygrała "Top Model", a jest już milionerką. Wielki sukces …

Nie wygrała "Top Model", a jest już milionerką. Wielki sukces ...

Karolina Pisarek po udziale w programie „Top model” osiągnęła sukces. Szybko zaczęła pracować jako modelka i odnosi w tej branży sporo sukcesów. Ma na swoim koncie kilka kasowych kontraktów reklamowych, która warte są ponad milion złotych. Jest m.in. światową ambasadorką popularnej marki zegarków, a razem z Robertem Lewandowskim zachęca do kupowania nowoczesnych smartfonów.

Modelka na pokaz marki Thecadess przyszła w białym total looku. Miała na sobie ołówkową sukienkę za kolano z kołnierzykiem. Mogłoby się wydawać, że stylizacja jest skromna, jednak od szyi aż po pępek miała seksowny dekolt. Choć kreacja była efektowna, to nie kosztowała wiele. Na stronie Asos trzeba za nią zapłacić niecałe 300 zł. Przezroczysta, pudełkowa kopertówka pochodzi ze sklepu Reserved, zaś złote sandałki są z Zary i kosztują 159 zł.

 

Karolina Pisarek udowodniła, że wcale nie trzeba wydać kilku tysięcy złotych, żeby wyglądać modnie i elegancko.

JP


Czytaj więcej…

Karolina Pisarek ma na swoim koncie pierwszy milion, jednak …

Karolina Pisarek po udziale w programie "Top model" osiągnęła sukces. Szybko zaczęła pracować jako modelka i odnosi w tej branży sporo sukcesów. Ma na swoim koncie kilka kasowych kontraktów reklamowych, która warte są ponad milion złotych.

Źródło: Plotek.pl

Nie wygrała "Top Model", a jest już milionerką. Wielki sukces …

Karolina Pisarek została milionerką. Trzy lata po zakończeniu 5. edycji programu "Top Model. Zostań Modelką", może pochwalić się pierwszym milionem złotych na koncie oraz wieloma wyróżnieniami na arenie międzynarodowej. "Apetyt rośnie w miarę …

Źródło: Plejada.pl

Karolina Pisarek została milionerką. Wielki sukces młodej gwiazdy

Jak donosi Plejada, Karolina Pisarek zdecydowanie nie osiadła na laurach po uczestnictwie w programie telewizyjnym. Choć nie zdobyła głównego tytułu, a jurorzy mieli wątpliwości, czy poradzi sobie na wybiegach, ona im udowodniła, że poradzi sobie z …

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *