Natalia Kukulska w Szansie na sukces

Natalia Kukulska w Szansie na sukces

W 3. odcinku "Szansy na sukces" uczestnicy zmierzyli się z legendarnymi utworami Anny Jantar. Ich występy oglądała i oceniała Natalia Kukulska. Kto poradził sobie najlepiej z przebojami damy polskiej piosenki? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 3. odcinku "Szansa na Sukces. Opole 2019".

„Szansa na Sukces. Opole 2019” odcinek 3. – kto wystąpił, co się wydarzyło?

Natalia Kukulska i Adam Sztaba oceniali w 3. odcinku „Szansy na sukces” występy 7 uczestników śpiewających utwory Anny Jantar. Pierwszą uczestniczką tego wydania programu była studentka prawa Julia Jagos. Artur Orzech wylosował dla niej piosenkę „Tylko mnie poproś do tańca”. 12-letni Konrad Domagała z Gdańska zaśpiewał „Moje jedyne marzenie”.

Przeboje Golec uOrkiestra w „Szansie na sukces”! Kto wygrał?Zobacz więcej

Jako trzeci na scenie „Szansy na sukces” pojawił się Michał Gieniusz, który zmierzył się z legendarnym „Nic nie może przecież wiecznie trwać”. Józef Pluszczewicz z Grajewa zaprezentował się w piosence „Tyle słońca w całym mieście”. Wyjątkowo zdecydował się wybrać taśmę z linią melodyczną, a nie profesjonalną. Podczas swojego występu mógł też liczyć na nieocenione wsparcie Natalii Kukulskiej. Pochodzący z Armenii Sargis Davtyan zaprezentował najpierw fragment swojej rodzimej twórczości. Z repertuaru Anny Jantar wykonał utwór „Wielka dama tańczy sama”.

Małgorzata Teodorska była wschodzącą gwiazdą polskiej telewizji. Co stało się z serialową Irką Tosiek?Zobacz więcej

Dla Aleksandry Nykiel Artur Orzech wylosował utwór „Nie wierz mi, nie ufaj mi”. Ostatnią uczestniczką odcinka „Szansy na sukces” z piosenkami Anny Jantar była Aleksandra Płóciennik. Ośmioklasistka zaśpiewała „Spocząć”.

3. odcinek programu „Szansa na sukces” wygrała Aleksandra Nykiel!

Jury wyróżniło też Sargisa Davtyana, który wystąpi na specjalnym koncercie „Życia mała garść” dedykowanym Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu. Wydarzenie odbędzie się 26 maja 2019 roku w warszawskiej hali Torwar.

Zobacz galerię


Czytaj więcej…

"Szansa na sukces" odcinek 3. …. zwyciężczynią odcinka z Natalią …

W 3. odcinku "Szansy na sukces" uczestnicy zmierzyli się z legendarnymi utworami Anny Jantar. Ich występy oglądała i oceniała Natalia Kukulska. Kto poradził sobie najlepiej z przebojami damy polskiej piosenki? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 3. odcinku …

Źródło: Telemagazyn.pl

Natalia Kukulska w Szansie na sukces

TVP ma nową wizję na wznowienie nieco zapomnianego formatu. Oprawa programu będzie bardziej nowoczesna, zmieni się prowadzący, co więcej producenci mają zamiar przypomnieć legendy polskiej muzyki między innymi Annę Jantar. Na kanapie …

Źródło: Lelum.pl

Bielszczanka w finale

Bielszczanka zaśpiewała piosenkę Anny Jantar “Nie wierz mi, nie ufaj mi”. Aleksandra śpiewała kiedyś w chórze Ave Sol, a głos odziedziczyła po mamie. Bielszczanka jest niezwykle skromną osobą, która już od najmłodszych lat zmagała się z nietolerancją …

Źródło: Beskidzka24.pl (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *