Natalia Kukulska w Szansie na sukces

Natalia Kukulska w Szansie na sukces

TVP: Szansa na sukces na dobre wraca na antenę stacji. Legendarne show ponownie będzie bawiło Polaków w nieco innej odsłonie i z innym prowadzącym. W jednym z odcinków wystąpi Natalia Kukulska, która będzie oceniała uczestników śpiewających przeboje Anny Jantar.

Szansa na sukces przez wiele lat wyłaniała nowe gwiazdy polskiej muzyki, co więcej przed ekrany telewizorów przyciągała milionową widownię. Nic więc dziwnego, że TVP zdecydowało się przywrócić format. Jeden z odcinków ma być poświęcony Annie Jantar, a na kanapie jury zasiądzie sama Natalia Kukulska, córka zmarłej artystki.

TVP ma nową wizję na wznowienie nieco zapomnianego formatu. Oprawa programu będzie bardziej nowoczesna, zmieni się prowadzący, co więcej producenci mają zamiar przypomnieć legendy polskiej muzyki między innymi Annę Jantar. Na kanapie jurora uczestników zmagających się z repertuarem Jantar będzie oceniać jej córka – Natalia Kukulska. Gwiazda od wielu lat jest zapraszana do udziału w wydarzeniach upamiętniających jej zmarłą mamę. Jak się okazało gwiazda nieco się wahała, zanim przyjęła propozycję TVP. Informator tygodnika Na Żywo opowiedział o wątpliwościach Kukulskiej:

– Wokalistka miała dylemat, czy przyjąć to zaproszenie. W końcu po śmierci babci, Haliny Szmeterling, Natalia zapowiedziała, że definitywnie kończy z wracaniem do twórczości matki. Już od dłuższego czasu podkreślała, że zależy jej na promocji własnego repertuaru, który odbiega od melodyjnych piosenek Jantar – wyznała osoba z otoczenia Kukulskiej w Na Żywo.

Szansa na Sukces była kultowym programem, gdzie debiutowali między innymi: Justyna Steczkowska, Ewa Farna, Paulla czy Margaret. Format cieszył się ogromną popularnością, toteż nie ma co się dziwić, że TVP postanowiło wznowić produkcję show, jednak w odnowionej wersji. Jaka będzie nowa Szansa na Sukces? Przede wszystkim zmieni się studio na większe i bardziej nowoczesne oraz prowadzący.

Przez wiele lat program prowadził Wojciech Mann, którego zastąpi teraz Artur Orzech. Szansa na Sukces wraca do TVP 2, a nowe odcinki będziemy mogli oglądać w każdą niedzielę o 15:15. Oglądacie nową Szansę na Sukces?

  1. Kim jest Rafał Gaweł i dlaczego wystąpił o azyl w Norwegii? „Wyjechałem, by chronić własne życie”
  2. Jak schudł Big Boy? Mateusz Borkowski przeszedł metamorfozę
  3. TVN rezygnuje z Big Brothera „na żywo”. WIELKIE zmiany w stacji

Szansa na Sukces wraca na antenę TVP.


Czytaj więcej…

"Szansa na sukces" odcinek 3. …. zwyciężczynią odcinka z Natalią …

W 3. odcinku "Szansy na sukces" uczestnicy zmierzyli się z legendarnymi utworami Anny Jantar. Ich występy oglądała i oceniała Natalia Kukulska. Kto poradził sobie najlepiej z przebojami damy polskiej piosenki? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 3. odcinku …

Źródło: Telemagazyn.pl

Natalia Kukulska w Szansie na sukces

TVP ma nową wizję na wznowienie nieco zapomnianego formatu. Oprawa programu będzie bardziej nowoczesna, zmieni się prowadzący, co więcej producenci mają zamiar przypomnieć legendy polskiej muzyki między innymi Annę Jantar. Na kanapie …

Źródło: Lelum.pl

Bielszczanka w finale

Bielszczanka zaśpiewała piosenkę Anny Jantar “Nie wierz mi, nie ufaj mi”. Aleksandra śpiewała kiedyś w chórze Ave Sol, a głos odziedziczyła po mamie. Bielszczanka jest niezwykle skromną osobą, która już od najmłodszych lat zmagała się z nietolerancją …

Źródło: Beskidzka24.pl (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *