Natalia Klimas o ciąży i macierzyństwie: "Wiedziałam, że jak już to …

Michał Pazdan po meczu z Łotwą: teraz liczą się punkty

Natalia Klimas o ciąży i macierzyństwie:

Natalia Klimas to jedna z tych gwiazd, które już wkrótce dołączą do grona matek polskiego show biznesu. Kilka dni temu aktorka poinformowała w mediach społecznościowych o tym, że spodziewa się pierwszego dziecka, co szybko wzbudziło zachwyt wśród jej obserwujących. Jednocześnie Klimas przyznała, że macierzyństwo wprawia ją we wspaniały nastrój i jak dotąd nie odczuwa żadnych negatywnych skutków ciąży.

Teraz, gdy przyszła mama poinformowała już fanów o tym, że czuje się niezwykle podekscytowana narodzinami jej pierwszego dziecka, przyszedł czas na ciąg dalszy jej przemyśleń związanych z macierzyństwem. Aktorka postanowiła podzielić się swoimi odczuciami na Instagramie, gdzie od początku może liczyć na zrozumienie i wsparcie swoich obserwujących. Natalia Klimas przyznała, że żyje sprawą ciąży już od kilku miesięcy i niezwykle cieszy ją fakt, że świat poznał już jej małą tajemnicę.

Jezu jak ja się cieszę, że już mogłam powiedzieć Wam o tym, że jestem w ciąży, bo wreszcie mogę gadać i pisać o tym, czym żyję od mieeesięcy! O jedzeniu w ciąży, o ciuchach w ciąży, o samopoczuciu w ciąży! O niemowlęcych ubrankach, wózeczkach i kołyskach. Śpioszkach, czapeczkach i gryzakach. Mogłabym teraz wtrącić, że nie spodziewałam się, że do tego stopnia wkręcę się w mamusiowe tematy, ale byłoby to nieszczerością. Wiedziałam, że jak już to się wydarzy, oszaleję! No i oszalałam! – napisała aktorka pod postem opublikowanym na Instagramie.

Natalia Klimas przyznaje też, że ciąża całkowicie zmieniła jej priorytety i sposób, w jaki patrzy na życieNiewiele innych spraw mnie interesuje. Gapię się na obce dzieci w restauracjach, w sklepach i na ulicach! Nagle wokół mnie jest mnóstwo dzieci i kobiet w ciąży! Czy to normalne? Na instagramie followuje tylko brzuchate blogerki albo instamamusie i wchłaniam wiedzę jak gąbka! – dodała.

Macierzyństwo zdaje się być wyjątkowym doświadczeniem dla celebrytki, a pod jej postem natychmiast pojawiło się wiele komplementów i słów wsparcia w tym wyjątkowym czasie. Dodatkowo aktorka postanowiła podzielić się z fanami anegdotą z wizyty u lekarza, który żartobliwie zasugerował, że ta może mieć… spuchnięty mózg

Ostatnio na wizytę do lekarza, zapomniałam książeczki ciążowej i Pani doktor z porozumiewawczym uśmiechem mówi do Mikołaja (mojego męża) :”Bardzo proszę pilnować teraz żony, może być zapominalska, ma spuchnięty od ciąży mózg!!” – napisała Klimas.

Jednocześnie aktorka podziękowała fanom za życzenia i sama również życzyła im wszystkiego dobrego.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jezu jak ja się cieszę, że już mogłam powiedzieć Wam o tym, że jestem w ciąży, bo wreszcie mogę gadać i pisać o tym, czym żyję od mieeesięcy! O jedzeniu w ciąży, o ciuchach w ciąży, o samopoczuciu w ciąży! O niemowlęcych ubrankach, wózeczkach i kołyskach. Śpioszkach, czapeczkach i gryzakach. Mogłabym teraz wtrącić, że nie spodziewałam się, że do tego stopnia wkręcę się w mamusiowe tematy, ale byłoby to nieszczerością. Wiedziałam, że jak już to się wydarzy, oszaleję! No i oszalałam! Niewiele innych spraw mnie interesuje. Gapię się na obce dzieci w restauracjach, w sklepach i na ulicach! Nagle wokół mnie jest mnóstwo dzieci i kobiet w ciąży! Czy to normalne? Na instagramie followuje tylko brzuchate blogerki albo instamamusie i wchłaniam wiedzę jak gąbka! Chociaż, czy skutecznie? Ostatnio na wizytę do lekarza, zapomniałam książeczki ciążowej i Pani doktor z porozumiewawczym uśmiechem mówi do Mikołaja (mojego męża) :”Bardzo proszę pilnować teraz żony, może być zapominalska, ma spuchnięty od ciąży mózg!!” Dziękuję Wam bardzo, bardzo za cudowne życzenia, jeszcze nigdy nie dostałam za pośrednictwem instagrama takiej dawki ciepła i życzliwości!💝

Post udostępniony przez Natalia Klimas-Bober (@nataliaklimas)Mar 23, 2019 o 9:07 PDT

 


Czytaj więcej…

Natalia Klimas o ciąży: „Oszalałam z radości! Gapię się na obce …

Kilka dni temu Natalia Klimas podzieliła się z fanami radosną nowiną, ogłaszając, że jest w ciąży. Aktorka, która po raz pierwszy zostanie mamą, wyznała też, że wiadomość o ciąży wprawiła ją w stan euforii. Przyszła mama nie posiada się ze szczęścia.

Źródło: KOBIETA.PL (komunikaty prasowe)

Natalia Klimas o ciąży i macierzyństwie: "Wiedziałam, że jak już to …

Natalia Klimas to jedna z tych gwiazd, które już wkrótce dołączą do grona matek polskiego show biznesu. Kilka dni temu aktorka poinformowała w mediach społecznościowych o tym, że spodziewa się pierwszego dziecka, co szybko wzbudziło zachwyt wśród …

Źródło: Pudelek

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *