Natalia Klimas jest w ciąży! Jej brzuszek jest już bardzo duży!

Natalia Klimas jest w ciąży! Jej brzuszek jest już bardzo duży!

Natalia Klimas nie należy do grona gwiazd, które chętnie chwalą się życiem prywatnym. Aktorka woli cieszyć się swym szczęściem z dala od mediów. Są jednak takie wydarzenia, którymi z radością dzieli się z internautami. Tak było w przypadku zaręczyn, a także ślubu z przedsiębiorcą, Mikołajem Bobrem.

Przeczytaj też: Natalia Klimas zdradziła nam szczegóły ślubu. Ceremonię utrzymała w tajemnicy przed mediami!

Teraz Natalia Klimas podzieliła się kolejną przełomową chwilą z życia. Aktorka jest w ciąży i spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. Informację przekazała za pośrednictwem Instagrama. Dodała zdjęcie, na którym zaprezentowała wyraźnie widoczne ciążowe krągłości.

Czasem, choć bardzo rzadko, wszystko układa się dokładnie tak, jak powinno” – napisała Natalia Klimas, dodając hasztag #dzieckowdrodze.

Pod zdjęciem pojawiły się dziesiątki komentarzy z gratulacjami. Internauci przy okazji pozachwycali się wyglądem ciężarnej celebrytki.

„Piękna przyszła mama”, „Ciąża ci służy”, „Cieszę się razem z tobą!” – czytamy pod zdjęciem.

Aktorce i jej mężowi serdecznie gratulujemy. Całej rodzinie życzymy dużo zdrowia!

Natalia Klimas urodziła się w 1983 roku. Jego córką projektantki mody, Joanny Klimas. Od dzieciństwa wykazywała zainteresowanie nie tyle modą, ile aktorstwem. Na ekranie zadebiutowała w 2004 roku epizodyczną rolą w serialu „Pierwsza miłość”. Następnie pojawiła się w produkcjach, takich jak np. „Bogowie”, „Słyszeliście o Morganach?”, „2XL” czy „Sama słodycz”.

Prywatnie Natalia Klimas jest szczęśliwą mężatką. W 2018 roku wzięła ślub, jej wybrankiem został Mikołaj Bober, z którym zaręczyła się kilka miesięcy wcześniej. Para spodziewa się narodzin pierwszego dziecka.

Zobacz też:


Czytaj więcej…

Natalia Klimas jest w ciąży. Aktorka pochwaliła się zdjęciem …

Natalia Klimas ogłosiła na swoim Instagramie, że jest w ciąży. Pokazała zdjęcie z widocznie zaokrąglonym brzuszkiem. Aktorka ogłosiła, że dziecko jest już w drodze. REKLAMA. Natalia Klimas ceni sobie swoją prywatność, dlatego ważne chwile w życiu …

Źródło: Plotek.pl

Natalia Klimas jest w ciąży! Pokazała brzuszek [ZDJĘCIE]

Natalia Klimas jest w ciąży! Córka projektantki Joanny Klimas pochwaliła się zdjęciem ciążowego brzuszka. Przypomnijmy, że Klimas w zeszłym roku wyszła za mąż. Jej wybrankiem został biznesmen Mikołaj Bober. Para pobrała się w sekrecie na Mazurach, …

Źródło: Gala.pl

Natalia Klimas jest w ciąży! Jej brzuszek jest już bardzo duży!

Natalia Klimas właśnie pochwaliła się radosną nowiną! Aktorka, która w ubiegłym roku wyszła za mąż jest w ciąży. Córka projektantki Joanny Klimas zaskoczyła fanów wiadomością i pokazała zdjęcie ze sporym brzuszkiem! Co dokładnie napisała?

Źródło: Party.pl

Natalia Klimas jest w ciąży! "Dziecko w drodze"

Teraz Natalia Klimas podzieliła się kolejną przełomową chwilą z życia. Aktorka jest w ciąży i spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. Informację przekazała za pośrednictwem Instagrama. Dodała zdjęcie, na którym zaprezentowała wyraźnie widoczne …

Źródło: Plejada.pl

Natalia Klimas jest w ciąży

Natalia Klimas wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje ciążowe krągłości! „Czasem, choć bardzo rzadko, wszystko układa się dokładnie tak, jak powinno”, napisała Natalia Klimas.

Źródło: VIVA!

Natalia Klimas jest w ciąży! Ogłosiła radosną nowinę!

Na szczęście Natalia znalazła szczęście u boku, stroniącego od świata show-biznesu, mężczyzny. W czerwcu 2018 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Dziś, aktorka ku zaskoczeniu wszystkich, ogłosiła, że już niedługo zostanie mamą. Zrobiła to …

Źródło: pomponik.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *