Narzekaliście na taktykę podczas Bitwy o Winterfell? Obrona …

Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się? Media spekulują, co było przyczyną

Oceniono 19 razy 7

Ten serial, mimo że brutalny i faktycznie „wylęgający socjopatów”, w tym sensie że oswajał dzieciaki ze złem i jakoś je usprawiedliwiał… Cóż, ten serial miał też swoje zalety. Był całkiem spójny, logiczny, pełen ciekawych (a nawet mądrych) dialogów.

Był.

Sezon 8 jest tak idiotyczny, tak bezsensowny, że nie jest to nawet poziom „Dnia niepodległości 2”. To jest poziom „Nocy oczyszczenia”, w zasadzie co odcinek pełno kretynizmów, debilnych zachowań, zero strategii, mnóstwo niepotrzebnych, irytujących, nielogicznych wydarzeń.

Sezon 8 bardzo irytuje. Jest po prostu niemiłosiernie głupi. Jeśli to było zamysłem twórców, to powodzenia, ludzie obejrzą, ale sobie zdanie wyrobią.

Od czasu Mass Effect 3, nie było tak kretyńskiego zakończenia serii.


Czytaj więcej…

Narzekaliście na taktykę podczas Bitwy o Winterfell? Obrona …

Tym razem to Daenerys Targaryen była stroną atakującą, więc warto zacząć od omówienia jej taktyki. Zwłaszcza, że cały pomysł Matki Smoków i jej namiestnika, Tyriona Lannistera był dosyć prosty. Pozostałe przy życiu siły Dothraków, Nieskalanych i ludzi …

Źródło: Spider’s Web

'Gra o tron'. Jon Snow nie wierzy, że 'teraz my jesteśmy źli?', a …

'Gra o tron' skończy się już w następny poniedziałek. Nim jednak dojdzie do wielkiego finału, zobaczyliśmy ostateczne starcie pomiędzy Cersei Lannister i Daenerys Targaryen. I należy przyznać, że memy po przedostatnim odcinku są równie krwawe, co rzeź …

Źródło: Gazeta.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *