Najbliżsi Szelągowskiej ukrywali to przed mediami. Rodzina …

Najbliżsi Szelągowskiej ukrywali to przed mediami. Rodzina ...

Katarzyna Grochola wyszła za mąż w sierpniu 2018 roku. Mama Doroty Szelągowskiej poślubiła znanego muzyka Stanisława Bartosika, a wiadomość o ślubie przekazała w programie Dzień Dobry TVN.

Dorota Szelągowska w ostatnim czasie stała się filarem medialnym telewizji TVN, jej hitowe programy nieustannie biją rekordy oglądalności, przez co dekoratorka wnętrz w błyskawicznym tempie uzyskała status osobowości telewizyjnej, za co w lutym odebrała TeleKamerę. Gwiazda oprócz błyskotliwej kariery może się pochwalić udanym życiem osobistym. Choć wiadomo, że nie zawsze było u niej w tej dziedzinie kolorowo. Po rozwodzie z Adamem Sztabą, Dorota spotkała na swojej drodze kolejnego mężczyznę, który tym razem okazał się strzałem w dziesiątkę.

Prowadząca autorskie Dorota was urządzi jest szczęśliwą mężatką oraz mamą dwójki dzieci. Spora rzesza jej fanów doskonale wie, że projektantka jest także córką uwielbianej pisarki, Katarzyny Grocholi, która do tej pory bardzo chroniła swoją prywatność. Ostatnio jednak autorka bestsellera Nigdy w życiu poinformowała media, że 9 miesięcy temu ponownie wyszła za mąż. Dopiero po kilku miesiącach od ślubu Grochola zdradziła cały sekret na antenie Dzień Dobry TVN. Pisarka oznajmiła, że jest świeżo upieczoną mężatką, a wybrankiem jej serca jest ceniony puzonista – Stanisław Bartosik:

Zobaczyłam Stanisława na schodach i … nazwiskiem mi się przedstawił. Zapytałam czy ma jakieś imię… On mnie zapytał, czy może mnie pocałować! To mnie tak strasznie rozśmieszyło, …. że się zgodziłam. To było kapitalne.

61-letnia Katarzyna zakochała się jak nastolatka. Na ślubie z całą pewnością była obecna jej znana córka, jednak informacja o nowym członku sławnej rodziny nie wyciekła do mediów. Grochola postanowiła sama podzielić się swoim szczęściem, w tym celu zaprosiła ekipę programu Dzień Dobry TVN do swojego domu w Milanówku:

Przyjaciel Stasia, od lat pięćdziesięciu, ożenił się z moją koleżanką, którą znam od lat sześćdziesięciu. Chcieli nas już dawno połączyć, tylko ty miałeś jakieś inne interesy. – ‘Pierwsze słyszę’!
Ulubionym zdaniem mojego męża jest ‘pierwsze słyszę’. Słyszy coś ode mnie szesnasty raz i zawsze mówi ‘pierwsze słyszę’. Moja matka też tak mówiła.

Katarzyna Grochola wyjawiła także, że małżeństwo z muzykiem skłoniło ją do stworzenia nowego zaskakującego projektu, którym będzie wspólna płyta z mężem. Album z pewnością otworzy nowy rozdział w karierze pisarki, być może niebawem zobaczymy ją na scenie w charakterze piosenkarki.

Co się takiego dzieje w świecie, że jest taki hejtujący. Wszyscy mamy za sobą jakieś krzywdy, ktore porobiliśmy, albo nam zrobiono. Poczułam, że chcę o tym napisać. Kryminał mi sie wydał najlepszą osnową do tej historii, którą chciałabym pokazać. Mój mąż pisał w tym czasie piękne piosenki o miłości, ja mogłam się skupić na zemście i nienawiści. Cały czas zachowując jakąś równowagę.

Gratulujemy!

Zobacz: Dorota Szelągowska zafundowała sobie królewski weekend! Takich luksusów nie ma nawet księżna Kate!

Zobacz: Piękna Dorota Szelągowska wygrzewa się na słońcu w pełnej okazałości! Ona już poczuła lato!

Zobacz: Dieta Doroty Szelągowskiej daje powalające efekty! Wreszcie wydało się, co trzeba jeść żeby schudnąć 40 kilo! Będziecie zachwyceni!


Czytaj więcej…

Katarzyna Grochola wzięła cichy ślub ze znanym muzykiem! 61 …

Dorota Szelągowska w ostatnim czasie stała się filarem medialnym telewizji TVN, jej hitowe programy nieustannie biją rekordy oglądalności, przez co dekoratorka wnętrz w błyskawicznym tempie uzyskała status osobowości telewizyjnej, za co w lutym …

Źródło: Jastrząb Post

Najbliżsi Szelągowskiej ukrywali to przed mediami. Rodzina …

Dorota Szelągowska jest kobietą sukcesu. Gwiazda TVN przeprowadziła już wiele "Domowych rewolucji" i wciąż angażuje się w kolejne projekty. Popularna prezenterka nie narzeka na brak propozycji. Można powiedzieć, że jej kariera przechodzi złoty okres.

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *