"Nadmierna prędkość w złą pogodę". Wpadł w poślizg, sunął na boku

Lista płac 2019. Ile zarabia nauczyciel w szkole? Jak rosły pensje ...

Najpierw biały jaguar pędzi, wyprzedzając inne pojazdy, po chwili uderza w bariery, przecina sąsiedni pas i ląduje w rowie. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Drogomyślu (Śląskie). Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Sytuacja miała miejsce w sobotę podczas ulewy, która znacznie pogarszała warunki na drodze krajowej numer 81. – Nadmierna prędkość w złą pogodę – komentuje nagranie pan Tomasz, autor filmu.

Jak widać na nagraniu, kierowca jaguara wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem. Po chwili wybił się w powietrze na barierach energochłonnych oddzielających pasy, skasował znak drogowy, sunął na boku po przeciwległym pasie, na końcu wylądował w rowie.

– Nie mogliśmy się zatrzymać w tym momencie, ale kilometr dalej stał radiowóz i podjechaliśmy do niego, żeby zgłosić tę sytuację – zaznacza pan Tomasz.

Jak przekazała redakcji Kontaktu 24 policja, nikt nie został poszkodowany. – Zgłoszenie otrzymaliśmy po godzinie 15. Kierowca jaguara był trzeźwy, a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. 25-letni kierowca jaguara nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad samochodem, uderzył w bariery, znak i zakończył bieg na przeciwległej stronie drogi – powiedział aspirant Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Mężczyzna został ukarany mandatem wysokości 300 złotych.

Autor: MSW,wini/kab,b Źródło: Kontakt 24/tvn24.pl


Czytaj więcej…

"Nadmierna prędkość w złą pogodę". Wpadł w poślizg, sunął na boku

Jak przekazała redakcji Kontaktu 24 policja, nikt nie został poszkodowany. – Zgłoszenie otrzymaliśmy po godzinie 15. Kierowca jaguara był trzeźwy, a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. 25-letni kierowca jaguara nie dostosował prędkości do …

Źródło: Kontakt 24

Wpadł w poślizg, uderzył w bariery, sunął na boku, wylądował w rowie

Najpierw biały jaguar pędzi, wyprzedzając inne pojazdy, po chwili uderza w bariery, przecina sąsiedni pas i ląduje w rowie. Nagranie tej niebezpiecznej sytuacji otrzymaliśmy na Kontakt 24. Jak widać na filmie, sytuacja miała miejsce podczas ulewy, która …

Źródło: TVN24

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *