Nabór do przedszkoli w Lublinie. Są już listy zakwalifikowanych dzieci

Nabór do przedszkoli w Lublinie. Są już listy zakwalifikowanych dzieci

Wykazy są wywieszane na drzwiach wejściowych placówek. Kwalifikacja nie oznacza jednak przyjęcia. Rodzice muszą jeszcze ostatecznie zatwierdzić chęć udziału dziecka w zajęciach w danym przedszkolu lub oddziale. Aby to zrobić należy osobiście udać się do placówki i podpisać stosowne dokumenty. Można to zrobić do 12 kwietnia (piątek) do godz. 15.

Co dalej? Ostateczne listy kandydatów przyjętych wywieszone zostaną 15 kwietnia. Osoby niezadowolone z wyniku rekrutacji, od tego terminu mają jeszcze 7 dni na odwołanie do komisji rekrutacyjnej.

Rodzice dzieci, które nie dostały się do żadnego przedszkola, mogą wziąć udział w rekrutacji uzupełniającej. Wnioski będą przyjmowane od 29 maja do 7 czerwca. Listy kwalifikacyjne zostaną wywieszone 1 lipca.

Potwierdzenie woli przyjęcia kandydata potrwa tylko jeden dzień, 7 lipca. Ostateczne listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych zostaną przedstawione 8 lipca.

polecane:
MiauCzat: Jakub Kucner. Mister Polski 2017 i uczestnik 9. edycji Tańca z gwiazdami


Czytaj więcej…

Nabór do przedszkoli w Lublinie. Są już listy zakwalifikowanych dzieci

Rodzice dzieci, które nie dostały się do żadnego przedszkola, mogą wziąć udział w rekrutacji uzupełniającej. Wnioski będą przyjmowane od 29 maja do 7 czerwca. Listy kwalifikacyjne zostaną wywieszone 1 lipca. Potwierdzenie woli przyjęcia kandydata …

Źródło: Lublin NaszeMiasto.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *