"Na dobre i na złe". Sara Müldner zachwyca urodą! Jako dziecko …

Iga Świątek już w finale WTA w Lugano! Polka nie dała szans rywalce

Sara Müldner znowu w TVP. Wystąpiła w nietypowej roli

20 lat temu zaistniała jako Julka w „Na dobre i na złe”. Dziecięca gwiazda miała szansę na wielką karierę, ale od dawna bardzo rzadko pojawia się na ekranie i imprezach branżowych. Czyżby obecność w programie TVP zapowiadała wielki powrót?



Głosuj



Głosuj


Podziel się

Opinie



Na planie serialu "Na dobre i na złe", 2000 rok (Forum, Fot: Krzysztof Jarosz)

Sara Müldner miała 9 lat, gdy po raz pierwszy wcieliła się w postać Julki Burskiej – adoptowanej córki Kuby i Zosi. Rola w serialu „Na dobre i na złe” zaowocowała wielką rozpoznawalnością i możliwością zagrania w filmach pełnometrażowych. Müldner jako dziecko wystąpiła w filmie „Chopin. Pragnienie miłości”, serialu „Tygrysy Europy” czy „Sąsiedzi”. Wcześniej z powodzeniem podkładała głos do rozmaitych animacji. Z „Na dobre i na złe” pożegnała się po ośmiu latach na planie (rolę Julki Burskiej przejęła Aleksandra Hamkało), po czym praktycznie zniknęła.

Obejrzyj: Rozczarowana życiem Wróblewska: „Trudno jest być nastoletnią gwiazdą”

W pewnym momencie obiecująca aktorka chciała się sprawdzić. Wzięła udział w trudnym egzaminie do prestiżowej szkoły aktorskiej we Francji. Po jej ukończeniu studiowała iberystykę w Warszawie i filozofię na Sorbonie.

W 2016 r. opowiadała w „Dzień Dobry TVN”, że nigdy nie zrezygnowała z aktorstwa i cały czas chce grać. Dyplom elitarnej uczelni nie pomógł jej jednak w karierze i po powrocie do Polski częściej niż na planie pojawiała się na imprezach modowych czy uroczystych premierach.

stopklatka/TVP1


Podziel się

Jej ostatnia znana rola to epizod w „Lekarzach” w 2013 r. Tym bardziej zaskakujący był widok prawie 30-letniej Sary Müldner wśród gwiazd TVP, które wzięły ostatnio udział w programie „Wielki test o podatkach”.

Kto wie, może to początek nowego rozdziału w karierze dawno niewidzianej aktorki?

Zobacz także: Sara Muldner: blask fleszy zepsuł jej stylizację

Polub WP Teleshow


Czytaj więcej…

"Na dobre i na złe". Sara Müldner zachwyca urodą! Jako dziecko …

Sara Müldner była jedną z największych serialowych dziecięcych gwiazd, jednak kilka lat temu aktorka zniknęła z polskiego showbiznesu. Teraz Sara Müldner powraca na salony i z miejsca zachwyca swoim wyglądem! Sprawdźcie, jak zmieniła się dawna …

Źródło: Telemagazyn.pl

Sara Müldner znowu w TVP. Wystąpiła w nietypowej roli

Sara Müldner miała 9 lat, gdy po raz pierwszy wcieliła się w postać Julki Burskiej – adoptowanej córki Kuby i Zosi. Rola w serialu "Na dobre i na złe" zaowocowała wielką rozpoznawalnością i możliwością zagrania w filmach pełnometrażowych. Müldner jako …

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *