„Na dobre i na złe”: Sara Muldner kończy 30 lat. Tak zmieniła się …

„Na dobre i na złe”: Sara Muldner kończy 30 lat. Tak zmieniła się ...

Sara Müldner urodziła się 30 maja 1989 roku w Warszawie i jest córką aktorki Izabelli Dziarskiej oraz polskiego rzeźbiarza Jacka Müldnera-Nieckowskiego. Takie pochodzenie mogło oznaczać tylko jedno – skazanie na bycie artystą.

Sara na ekranach telewizorów pojawiła się bardzo szybko. Już w 1998 roku zaliczyła dwa spektakle Teatru Telewizji, aby rok później zacząć grać w serialach. Zaczęło się od produkcji „Trzy szalone zera”, następnie przyszedł czas na „Palce lizać”, aż Sara wzięła udział w przedsięwzięciu, które zapewniło jej sławę na długie lata, czyli serialu „Na dobre i na złe”.

W „Na dobre i na złe” Sara Müldner wcielała się w postać Julki Nowak, adoptowanej córki Kuby i Zosi. Tak wówczas twórcy pisali o tej postaci:

Zadziorna mądrala. Straciła rodziców, a krewni sami mieli zbyt dużo dzieci, aby się nią zaopiekować. Ujęła za serce Zosię, która zrobiła wszystko, aby zostać jej mamą. Po okresie buntu i młodzieńczych szaleństw wyjechała na studia do Australii.

Swoją przygodę z „Na dobre i na złe” Sara Müldner zakończyła w 2007 roku. Co ciekawe, po latach postać Julki Burskiej powróciła do serialu, jednak tym razem wcieliła się w nią Aleksandra Hamkało.

Sara Müldner ambitnie podeszła do aktorstwa. Wyjechała do Paryża, gdzie zaczęła uczyć się w jednej z najlepszych szkół aktorskich, a także studiowała filozofię na Sorbonie, co z pewnością uformowało jej spojrzenie na świat. Po latach Sara wróciła do Polski, gdzie chce rozwijać się aktorsko.

Warto dodać, że dokonanie Sary nie kończą się na serialu „Na dobre i na złe”. W jej aktorskim CV znajdziemy również takie tytuły jak chociażby „Na boso” (2007), „Lubię mówić z tobą” (2012) czy serial „Lekarze” (2013).

Ostatnio aktorka pojawiła się na organizowanym przez TVP „Teście o podatkach”. Sprawdźcie, jak dzisiaj wygląda Sara Müldner! Bardzo się zmieniła? Oceńcie!

Zobacz galerię


Czytaj więcej…

Sara Müldner jako dziecko występowała w "Na dobre i na złe". Jak …

Sara Müldner zaczęła występować w serialu "Na dobre i na złe" w wieku 9 lat. Po ośmiu latach zrezygnowała jednak z udziału w serialu. Aktorka wyjechała do Paryża, gdzie szkoliła się w jednej ze szkół aktorskich. Studiowała również filozofię na Sorbonie.

Źródło: Radio ChilliZet

Sara Müldner podbiła serca widzów serialu "Na dobre i na złe" rolą …

Sara Müldner była jedną z największych gwiazd serialu "Na dobre i na złe", do którego trafiła w wieku 10 lat. Od 1999 roku wcielała się w postać Julki, córki Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski). Aktorka po ośmiu latach zrezygnowała jednak z …

Źródło: Plotek.pl

„Na dobre i na złe”: Sara Muldner kończy 30 lat. Tak zmieniła się …

W postać dziewczynki od 1999 roku wcielała się Sara Muldner. Mimo ogromnej sympatii widzów, po ośmiu latach zrezygnowała z dalszego udziału w produkcji. W tym roku Sara skończy 30 lat. Jak bardzo się zmieniła i czym zajmowała po opuszczeniu …

Źródło: Radio ZET

Pamiętacie Julkę z „Na dobre i na złe”? Po latach przerwy pojawiła …

Sara Müldner była jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w obsadzie „Na dobre i na złe”. Nic dziwnego, ponieważ zaczęła pracę na planie serialu w wieku 10 lat, a jej przygoda z produkcją trwała kolejne osiem. Później aktorka rozstała się z twórcami …

Źródło: Wprost.pl

Sara Müldner znowu w TVP. Wystąpiła w nietypowej roli

Sara Müldner miała 9 lat, gdy po raz pierwszy wcieliła się w postać Julki Burskiej – adoptowanej córki Kuby i Zosi. Rola w serialu "Na dobre i na złe" zaowocowała wielką rozpoznawalnością i możliwością zagrania w filmach pełnometrażowych. Müldner jako …

Źródło: Wirtualna Polska

"Na dobre i na złe". Sara Müldner zachwyca urodą! Jako dziecko …

Sara Müldner była jedną z największych serialowych dziecięcych gwiazd, jednak kilka lat temu aktorka zniknęła z polskiego showbiznesu. Teraz Sara Müldner powraca na salony i z miejsca zachwyca swoim wyglądem! Sprawdźcie, jak zmieniła się dawna …

Źródło: Telemagazyn.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *