Muniek Staszczyk powraca z singlem "Pola". W teledysku Agata …

Polacy o wiarygodności informacji TVP, TVN i Polsat. Najbardziej ...

Muniek Staszczyk powraca jako solista. W sieci pojawił się pierwszy singiel Muńka Staszczyka – „Pola” zapowiadający jego solowy album. 

Muniek Staszczyk po zawieszeniu działalności grupy T.Love postanowił skupić się na solowej płycie – „Syn miasta”, której premiera zaplanowana jest na październik 2019 roku. „W związku z tym, że w 2017 roku zawiesiłem T.Love, pomyślałem z Pawłem Walickim, że zrobimy płytę, którą będzie trochę inna. Zacząłem się rozglądać za nowymi kompozytorami i muzykami. Pomyślałem, że jest to dobry moment na zrobienie solowego albumu – powiedział Muniek Staszczyk w rozmowie z Jarosławem Kuźniarem w programie „Onet Rano”.

Artysta do współpracy zaprosił znanych muzyków i kompozytorów: Wojciecha Waglewskiego, Błażeja Króla, Kasię Piszek, Dawida Podsiadło.

Autorem scenariusza i reżyserem teledysku do piosenki „Pola” jest Katarzyna Sawicka. Tytułową rolę Poli w teledysku zagrała Agata Buzek.

Muniek Staszczyk do swojego teledysku zaprosił Agatę Buzek. Widać, że aktorce spodobała się inna forma gry aktorskiej, czyli udział w teledyskach. Przypomnijmy, że Agata Buzek wystąpiła niedawno w nowym klipie Dawida Podsiadło u boku Magdaleny Cieleckiej i Jerzego Stuhra. Teraz w teledysku do singla „Pola” aktorka jest tytułową „Polą” i świetnie odgrywa rolę kobiety samotnej we współczesnym świecie. Pola chociaż jest dorosłą kobietą, to trzyma w sobie urazy z dzieciństwa. Klip w punkt oddaje rzeczywistość wielu kobiet.

„Chociaż nie jesteś najpiękniejsza i na wybiegach masz gorsze miejsca. Na kontynencie czy jest ktoś tak samotny….”

„A ty masz swoje troski, twój świat nie jest boski. Na ulicach miast zakrywasz twarz. Jak wielu z nas.”

W teledysku pojawił się przed chwilę również Jacek Braciak. Co myślicie o nowym singlu Muńka Staszczyka „Pola”?


Czytaj więcej…

Muniek Staszczyk powraca z singlem "Pola". W teledysku Agata …

Muniek Staszczyk po zawieszeniu działalności grupy T.Love postanowił skupić się na solowej płycie – "Syn miasta", której premiera zaplanowana jest na październik 2019 roku. "W związku z tym, że w 2017 roku zawiesiłem T.Love, pomyślałem z Pawłem …

Źródło: KOBIETA.PL (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *