MSI: G2 na początek turnieju sprawnie pokonuje SKT T1

Wielka Brytania jest zaniepokojona planami Turcji wykonania ...
MSI: G2 na początek turnieju sprawnie pokonuje SKT T1

@Riot Games

Dość niespodziewane szybkie zwycięstwo zaliczyli zawodnicy G2 Esports na początek Mid-Season Invitational 2019, pokonując w pierwszy meczu fazy grupowej SKT T1.

Od samego początku ekipa Marcina “Jankosa” Jankowskiego zaczęła mocno  naciskać na SKT T1, które w niektórych sytuacjach nie potrafiło sobie poradzić. Pierwsza krew została przelana na dolnej alei, gdzie nie do końca dogadali się zawodnicy z Korei Południowej. To perfekcyjnie wykorzystał duet G2 Esports, który zaczął jeszcze bardziej wywierać presję na przeciwnika.

Następnie gra troszkę się uspokoiła, jednak nadal w lepszej sytuacji byli gracze G2 Esports, którzy cały czas budowali sobie przewagę w złocie. Kolejne likwidacje pojawiły się dopiero w 23 minucie gry. Wtedy dwa zabójstwa zgarnęła europejska drużyna, która jeszcze bardziej się rozpędziła i zdążyła zrobić Nashora. To był gwóźdź do trumny dla zawodników SKT T1, którzy po kolejnej przegranej walce przegrali całe spotkanie.

G2 vs SKT T1 – 1:0


Czytaj więcej…

Dziś pierwszy dzień fazy grupowej MSI. Na początek G2 zmierzy się z SKT T1

Nareszcie doczekaliśmy się dnia, w którym najlepsze zespoły League of Legends na świecie stoczą batalie na międzynarodowym turnieju. Już dzisiaj SK telecom T1, G2 Esports oraz Invictus Gaming rozegrają swoje pierwsze pojedynki na Mid-Season …

Źródło: Cybersport (komunikaty prasowe)

MSI: G2 na początek turnieju sprawnie pokonuje SKT T1

Dość niespodziewane szybkie zwycięstwo zaliczyli zawodnicy G2 Esports na początek Mid-Season Invitational 2019, pokonując w pierwszy meczu fazy grupowej SKT T1. Od samego początku ekipa Marcina “Jankosa” Jankowskiego zaczęła mocno naciskać …

Źródło: izakTV

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *