MSI 2019: G2 zdemolowało SKT T1

MSI 2019: G2 zdemolowało SKT T1
MSI: G2 na początek turnieju sprawnie pokonuje SKT T1

@Riot Games

Dość niespodziewane szybkie zwycięstwo zaliczyli zawodnicy G2 Esports na początek Mid-Season Invitational 2019, pokonując w pierwszy meczu fazy grupowej SKT T1.

Od samego początku ekipa Marcina “Jankosa” Jankowskiego zaczęła mocno  naciskać na SKT T1, które w niektórych sytuacjach nie potrafiło sobie poradzić. Pierwsza krew została przelana na dolnej alei, gdzie nie do końca dogadali się zawodnicy z Korei Południowej. To perfekcyjnie wykorzystał duet G2 Esports, który zaczął jeszcze bardziej wywierać presję na przeciwnika.

Następnie gra troszkę się uspokoiła, jednak nadal w lepszej sytuacji byli gracze G2 Esports, którzy cały czas budowali sobie przewagę w złocie. Kolejne likwidacje pojawiły się dopiero w 23 minucie gry. Wtedy dwa zabójstwa zgarnęła europejska drużyna, która jeszcze bardziej się rozpędziła i zdążyła zrobić Nashora. To był gwóźdź do trumny dla zawodników SKT T1, którzy po kolejnej przegranej walce przegrali całe spotkanie.

G2 vs SKT T1 – 1:0


Czytaj więcej…

G2 Esports miażdży SKT T1 na początek fazy grupowej MSI 2019!

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba żaden fan League of Legends! G2 Esports w kapitalnym stylu rozprawiło się z mistrzami LCK w inauguracyjnym spotkaniu fazy grupowej Mid-Season Invitational 2019, pokonując ich w niecałe pół godziny.

Źródło: Cybersport (komunikaty prasowe)

MSI 2019: G2 zdemolowało SKT T1

Lepszego otwarcia fazy grupowej Mid-Season Invitational 2019, fani europejskiego League of Legends nie mogli sobie wyobrazić. Marcin "Jankos" Jankowski wraz z G2 zdeklasował SKT T1. Zespół, w którym na midzie gra największa legenda gry – "Faker".

Źródło: WP SportoweFakty

MSI: G2 na początek turnieju sprawnie pokonuje SKT T1

Dość niespodziewane szybkie zwycięstwo zaliczyli zawodnicy G2 Esports na początek Mid-Season Invitational 2019, pokonując w pierwszy meczu fazy grupowej SKT T1. Od samego początku ekipa Marcina “Jankosa” Jankowskiego zaczęła mocno naciskać …

Źródło: izakTV

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *