MŚ U-20: Argentyna – Mali. Gdzie oglądać?

Dominik Tarczyński – europoseł, którego mandat zależy od... brexitu

Reprezentacja Argentyny dziś chce postawić kolejny krok w kierunku triumfu w Mistrzostwach Świata U-20. Argentyńczycy w fazie grupowej zajęli pierwsze miejsce, gromadząc w trzech spotkaniach osiem punktów. Pewny łup punktowy zespół odnotował w starciach z Republiką Południowej Afryki (5:2) i Portugalią (2:0). Porażką natomiast zakończyło się starcie z rówieśnikami z Korei Południowej (1:2). 

Mali znalazło się w grupie E, które ukończyło na drugim miejscu. Dzisiejszy przeciwnik Argentyny pokonał Arabię Saudyjską (4:3), zremisował z Panamą (1:1) i przegrał z Francją (2:3). Jak będzie dziś na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej?

Transmisja meczu Argentyna – Mali dostępna będzie w tv na kanale TVP Sport oraz online w Internecie i na aplikacji mobilnej platformy sport.tvp.pl. Pierwszy gwizdek arbitra rozpoczynający starcie w 1/8 finału MŚ U-20 w Bielsku-Białej we wtorek, 4 czerwca o godzinie 20:30. 


Czytaj więcej…

MŚ U-20: Argentyna – Mali. Gdzie oglądać?

Transmisja meczu Argentyna – Mali dostępna będzie w tv na kanale TVP Sport oraz online w Internecie i na aplikacji mobilnej platformy sport.tvp.pl. Pierwszy gwizdek arbitra rozpoczynający starcie w 1/8 finału MŚ U-20 w Bielsku-Białej we wtorek, 4 czerwca o …

Źródło: Onet.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *