Monika Jagaciak jest w ciąży. Polska modelka urządziła baby shower

Monika Jagaciak jest w ciąży. Polska modelka urządziła baby shower

Wiele celebrytek chętnie chwali się faktem bycia w ciąży, co nierzadko przynosi im niezłe korzyści. Znane panie w błogosławionym stanie niemal codziennie publikują zdjęcia na Instagramie, przy wielu z nich promują akcesoria dla dzieci czy kremy i kosmetyki dla przyszłych mam.

Są też takie gwiazdy, które starają się utrzymać nadchodzące zmiany w życiu z dala od blasku fleszy. Polski show-biznes był świadkiem wielu „zaskakujących” ciąż, kiedy to celebrytki informowały o porodzie aż kilka dni lub tygodni po fakcie.

Przeczytaj też: Monika Kuszyńska i Tatiana Okupnik dwukrotnie utrzymały swoje ciąże w tajemnicy. Nie były jedynymi gwiazdami, którym się to udało!

Przeczytaj też: One zostały lub zostaną matkami w 2019 roku. „Baby boom” trwa w najlepsze!

Do tego drugiego grona należy Monika Jagaciak, jedna z najpopularniejszych i najbardziej uznanych polskich modelek. „Aniołek Victoria’s Secret” spodziewa się narodzin pierwszego dziecka, jednak dowiedzieliśmy się o tym dopiero pod koniec ciąży.

Przed weekendem zdjęciami z baby shower pochwalili się bowiem przyjaciele modelki, którzy pracują nad polską wersją „Vogue’a”. Sądząc po różowych dekoracjach, Monika Jagaciak spodziewa się narodzin córki.

New model is coming” – napisał z angielska Szymon Machnikowski z „Vogue’a„.

Ojcem dziecka modelki jest jej mąż, serbski fotograf Branislav Jankić. Para pobrała się pod koniec 2017 roku. Przyszłym rodzicom życzymy dużo zdrowia!

Monika Jagaciak urodziła się 15 stycznia 1994 roku w Poznaniu. Jako modelka pracuje od 2007 roku. Mając 14 lat, została zaproszona do udziału w australijskim festiwalu mody „Australian Fashion Week”, co wzbudziło skandal w tamtejszych mediach. W 2009 roku Polka nawiązała współpracę z domem mody Calvina Kleina, a w 2010 roku ogłoszono ją najlepszą modelką sezonu (wg FashionTV ).

W następnych latach Monika Jagaciak wystąpiła w kampaniach m.in. dla Marca Jacobsa i Valentino, pracowała również dla Chanel. W 2012 roku pojawiła się na okładce chińskiej wersji „Vogue’a”. Od 2015 roku jest „aniołkiem Victoria’s Secret”. Znajduje się w czołowej „trzydziestce” rankingu najlepszych modelek świata wg serwisu models.com.

Prywatnie Monika Jagaciak jest żoną serbskiego fotografa Branislava Jankicia. Wzięli ślub w 2017 roku.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!


Czytaj więcej…

Monika Jac Jagaciak jest w ciąży! Zobaczcie zdjęcie brzuszka

Monika Jac Jagaciak jest jedną z najlepszych i najpiękniejszych polskich modelek, która odnosi ogromne sukcesy w międzynarodowej branży mody. 25-latka, która pochodzi z Poznania, w 2007 roku została twarzą kampanii francuskiego domu mody Hermès …

Źródło: Glamour

Monika Jagaciak w ciąży. Czy jej córeczka zostanie modelką? W …

Monika "Jac" Jagaciak jest w siódmym miesiącu ciąży! Już niedługo na świecie pojawi się córeczka Moniki i Branislava. Monika to polska supermodelka, która karierę rozpoczęła już w wieku 13 lat, a w wieku 14 lat wystąpiła na australijskim Tygodniu Mody.

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Monika Jagaciak jest w ciąży. Polska modelka urządziła baby shower

Do tego drugiego grona należy Monika Jagaciak, jedna z najpopularniejszych i najbardziej uznanych polskich modelek. "Aniołek Victoria's Secret" spodziewa się narodzin pierwszego dziecka, jednak dowiedzieliśmy się o tym dopiero pod koniec ciąży.

Źródło: Plejada.pl

Polska modelka zaskoczyła wszystkich! Jest w zaawansowanej CIĄŻY

onika Jagaciak (25 l.) to jedna z najlepszych polskich modelek. W w 2007 roku została twarzą kampanii francuskiego domu mody Hermès. Była aniołkiem Victoria's Secret. Teraz Monika jest w ciąży – jej przyjaciółka i stylistka, Karolina Gruszecka pokazała …

Źródło: Kozaczek.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *