Monika "Esmeralda" Godlewska twierdzi, że została pobita! "Policja …

Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2-1 w meczu 32. kolejki ...

Esmeralda Godlewska opublikowała na swoim profilu na Instagramie szokujące nagranie. Widać na nim, że ciało celebrytki jest pokryte licznymi siniakami. Kobieta twierdzi, że została pobita przez mężczyznę. Dobrze go zna. Nazywa go „panem doktorem” i sugeruje, że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Nie zgłosiła się jednak na policję, ponieważ jest przekonana, że i tak nikt jej nie uwierzy.

W ostatnim czasie o Esmeraldzie Godlewskiej było w mediach bardzo głośno. Tym razem nie za sprawą jej muzycznych poczynań w duecie ze swoją siostrą Małgorzatą. Pod koniec marca celebrytka była gwiazdą gali Fame MMA. W oktagonie stoczyła walkę z patoinfluencerką Martą Linkiewicz. Ich starcie oglądali widzowie tłumnie zgromadzeni w łódzkiej Atlas Arenie, a także masa osób przed telewizorami. Okazało się, że Marta Linkiewicz potrzebowała niecałej minuty, aby znokautować swoją przeciwniczkę.

Minął niespełna miesiąc od tej walki, a Esmeralda Godlewska po raz kolejny została dotkliwie pobita. Tym razem nie na ringu i nie przez kobietę.


Czytaj więcej…

Posiniaczona Godlewska oskarża "pana doktora"

Esmeralda Godlewska opublikowała na swoim profilu na Instagramie szokujące nagranie. Widać na nim, że ciało celebrytki jest pokryte licznymi siniakami. Kobieta twierdzi, że została pobita przez mężczyznę. Dobrze go zna. Nazywa go "panem doktorem" i …

Źródło: fakt.pl

Esmeralda Godlewska pobita przez partnera? Płacząc pokazała …

Esmeralda Godlewska pobita? Tak można wnioskować po tym, co pojawiło się godzinę temu na jej profilu na Instagramie. W filmie słychać zapłakaną Esmeraldę, która mówi o przemocy fizycznej i psychicznej, pokazując przy tym obrażenia na całym ciele.

Źródło: Popularne

Esmeralda Godlewska została brutalnie pobita! Partner urządził jej …

Esmeralda Godlewska to pseudonim artystyczny Moniki Godlewskiej, która w polskim show-biznesie zaistniała jakiś czas temu. Wraz z siostrą Małgorzatą nagrały cover kolędy Edyty Górniak Pada śnieg, który mimo nie najlepszego wykonania stał się hitem …

Źródło: Jastrząb Post

Pobita Godlewska twierdzi, że została zgwałcona. Jest cała …

Jakiś czas temu Esmeralda pokłóciła się z resztą rodzeństwa. Nawet mieliśmy przyjemność zobaczyć nagranie, na którym Esmeralda i Małgorzata kłócą się na pokładacie samolotu. Zostały za to ukarane mandatem w wysokości 500 złotych. Natomiast po …

Źródło: Kozaczek.pl

Monika "Esmeralda" Godlewska twierdzi, że została pobita! "Policja …

To zawsze ja jestem ta najgorsza, ta zła. Szkoda tylko, że nigdy nikt nie zastanowił się, co tak naprawdę dzieje się w moim życiu i dlaczego wszystkie te sytuacje miały miejsce i jakie jest źródło tego problemu. Spoko, przyzwyczaiłam się" – mówi Godlewska.

Źródło: pomponik.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *