Monica Bellucci ma przepiękną córkę! Deva powtórzy sukces matki?

Monica Bellucci ma przepiękną córkę! Deva powtórzy sukces matki?

Monica Bellucci ma powody do dumy. Jej śliczna córka stawia pierwsze zawodowe kroki.GłosujGłosuj


Podziel się

OpinieDeva Cassel to najstarsza córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela. Aktorska para była małżeństwem w latach 1999-2013 i ma jeszcze jedną córkę, Leoni.

Deva, 14-letnia dziś pociecha pięknej pary niewątpliwie odziedziczyła urodę po słynnych rodzicach, a szczególnie po mamie. Co więcej, najwyraźniej odziedziczyła po nich talent i zamierza to wykorzystać. Deva stawia już pierwsze kroki w show-biznesie i świecie modelingu.

Forum


Podziel się

Początkująca modelka wzięła udział w kampanii Dolce & Gabbana. I chociaż efekty jej pracy zobaczymy w reklamie zapewne dopiero niebawem, to już teraz możemy zajrzeć za kulisy. W sieci pojawiły się fotografie z planu zdjęciowego, na których prezentuje się zjawiskowo. Sesja była realizowana w Hotelu Palazzo Avino w Ravello, jednym z najbardziej prestiżowych hoteli we Włoszech.

Deva Cassel ubrana w romantyczną, białą sukienkę, w rozpuszczonych włosach wyglądała ślicznie i bardzo dziewczęco. Mało tego, wygląda praktycznie jak kopia Moniki Bellucci, która od lat cieszy się tytułem jednej z najpiękniejszych kobiet na świecie. To samo spojrzenie, ta sama oliwkowa cera, zaakcentowane rysy, i piękne długie włosy. Aktorce rośnie piękna następczyni, a my jesteśmy pewni, że niebawem o Devie będzie naprawdę głośno!

Zobacz także: Sławne dzieci polskich gwiazd


Czytaj więcej…

Deva Cassel wystąpi w reklamie. Córka Moniki Bellucci wygląda jak …

Bellucci i Vincent Cassel związani byli od 1996 roku. Para poznała się na planie filmu „Apartament”. Po trzech latach związku zdecydowali się wziąć ślub. Owocem ich związku są dwie córki, Deva oraz Leonie. W filmowym światku Monica i Vincent uchodzili …

Źródło: Radio ZET

Monica Bellucci ma przepiękną córkę! Deva powtórzy sukces matki?

Deva Cassel wzięła udział w kampanii reklamowej Dolce&Gabbana! Piękna córka Monici Bellucci i Vincenta Cassela podpisała kontrakt z włoskim domem mody. W Internecie możemy znaleźć pierwsze ujęcia z jej debiutu w świecie mody. Na portalach …

Źródło: RMF FM

Córka Moniki Bellucci wystąpiła w reklamie. Jest kopią pięknej mamy

Deva Cassel ubrana w romantyczną, białą sukienkę, w rozpuszczonych włosach wyglądała ślicznie i bardzo dziewczęco. Mało tego, wygląda praktycznie jak kopia Moniki Bellucci, która od lat cieszy się tytułem jednej z najpiękniejszych kobiet na świecie.

Źródło: Wirtualna Polska

Dava Cassel, 14-letnia córka Moniki Bellucci, wystąpi w reklamie …

Deva Cassel to czternastoletnia córka znanej pary aktorów – Moniki Bellucci oraz Vincenta Cassel. Do tej pory dziewczynka oraz jej młodsza siostra nie występowały publicznie, a ich życie prywatne było dość skrzętnie ukrywane przed obiektywami …

Źródło: Avanti24

Córka Moniki Bellucci wyrasta na piękną kobietę. Właśnie dostała …

Ta długowłosa piękność ma ogromne szanse powtórzyć sukces swojej mamy. Deva z pewnością może liczyć na wsparcie Moniki, która zna tę branżę od podszewki. Podobna jest do swojej mamy? Poniżej prezentujemy kilka ujęć z planu sesji zdjęciowej.

Źródło: Radio ChilliZet

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *