Modlitwa różańcowa "przeciwników sodomii i lewicowej histerii …

Prezent od Krakowa dla sześcioraczków wywołał kąśliwe ...

Pokutna modlitwa różańcowa „wynagradzająca za promocję sodomii na Uniwersytecie Gdańskim oraz innych polskich uczelniach” miała odbyć się w piątek o godz. 18 przed budynkiem rektoratu UG. Za organizację modlitwy odpowiedzialne są katolickie organizacje działające przy szkołach wyższych, m.in. Akademicki Klub Tradycji Katolickiej PAX. Władze uczelni stwierdziły, że podana przez organizatorów wydarzenia intencja modlitwy „odnowy moralnej Uniwersytetu Gdańskiego” jest ewidentnym naruszeniem dóbr osobistych UG i zakazały organizacji różańca. Sprawa ma trafić do rzecznika dyscyplinarnego do spraw studentów.

Lewicowe środowiska są lepiej traktowane?

W środę zapytaliśmy przedstawicieli Akademickiego Klubu Tradycji Katolickiej PAX, w jaki sposób UG promuje sodomię? Poprosiliśmy również o podanie konkretnych przykładów takich działań. Odpowiedź przyszła dopiero następnego dnia.


Czytaj więcej…

Modlitwa różańcowa "przeciwników sodomii i lewicowej histerii …

Pokutna modlitwa różańcowa „wynagradzająca za promocję sodomii na Uniwersytecie Gdańskim oraz innych polskich uczelniach” miała odbyć się w piątek o godz. 18 przed budynkiem rektoratu UG. Za organizację modlitwy odpowiedzialne są katolickie …

Źródło: Gazeta Wyborcza

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *