Mitera: Sędzia Tomasz Szmydt odwołany z urlopu. Ma natychmiast …

Mitera: Sędzia Tomasz Szmydt odwołany z urlopu. Ma natychmiast …

Mitera: Sędzia Tomasz Szmydt odwołany z urlopu. Ma natychmiast złożyć wyjaśnienia. 22 sierpnia 2019, 13:40. zobacz więcej wideo ». Mitera: Sędzia Tomasz Szmydt odwołany z urlopu. Ma natychmiast złożyć wyjaśnienia. Fullscreen. Share Menu.

Źródło: TVN24

Mitera: sędzia Szmydt w trybie pilnym odwołany z urlopu

Sędzia Tomasz Szmydt w trybie pilnym został odwołany z urlopu i wezwany do złożenia wyjaśnień – poinformował w czwartek rzecznik KRS Maciej Mitera. Podkreślił, że jego zdaniem następne posiedzenie KRS powinno się rozpocząć od analizy wyjaśnień …

Źródło: Interia

Sędzia Szmydt, mąż hejterki Emilii, odwołany z urlopu. Ma złożyć …

W trybie pilnym kierownictwo KRS odwołało pan dyrektora [Tomasza Szmydta] sędziego z urlopu i zażądało natychmiastowych wyjaśnień. I po złożeniu wyjaśnień będą złożone natychmiastowe decyzje – poinformował rzecznik KRS dr Maciej Mitera.

Źródło: tokfm.pl

KRS odwołuje z urlopu Tomasza Szmydta, związanego z "Emi". W …

Jak ujawniła "Gazeta Wyborcza", w tej grupie wypowiadali się także Tomasz Szmydt, szef wydziału prawnego w KRS oraz trzech innych sędziów KRS: wiceszef KRS Dariusz Drajewicz, oraz zastępca rzecznika KRS Jarosław Dudzicz i Maciej Nawacki.

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Po tekstach Onetu KRS w trybie pilnym odwołała z urlopu Tomasza

Tomasz Szmydt, sędzia stołecznego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego pracujący wówczas w Ministerstwie Sprawiedliwości (później został szefem Biura Prawnego Krajowej Rady Sądownictwa), zamieścił na grupie "Kasta" zdjęcie I Prezes Sądu …

Źródło: Onet.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *