"Milionerzy": Kolejne muzyczne pytanie, tym razem o Leonarda …

Huawei P30 i P30 Pro - cena i specyfikacje

W kolejnym odcinku programu „Milionerzy” ponownie pojawiło się pytanie związane z muzykiem. Jak sobie z nim poradził uczestnik?

Emitowany na antenie TVN show prowadzony jest niezmiennie przez Huberta Urbańskiego.

Program okazał się przebojem stacji, a każda kolejna edycja przyciąga tłumy chętnych do gry o milion oraz wielu widzów przed telewizory.

Nowe odcinki „Milionerów” ruszyły wraz ze startem wiosennej ramówki TVN.

W środę (27 marca) grę kontynuował Marcin Grochala z Torunia, który dotarł do pytania za 75 tys. zł, które brzmiało tak: „Do kogo Leonard Cohen w obronie więzionego studenta wysłał z samolotu depeszę z biblijnym cytatem: ‚Oby Bóg zmiękczył serce faraona’?”.

Do wyboru miał następujących polskich przywódców: Józef Piłsudski, Bolesław Bierut, Władysław Gomułka i Wojciech Jaruzelski. Uczestnik szybko wykluczył pierwszą dwójkę, do ostatniej chwili wahając się między Gomułką i Jaruzelskim. Ostatecznie błędnie zaznaczył Władysława Gomułkę (poprawna odpowiedź to Wojciech Jaruzelski), kończąc grę z gwarantowanymi 40 tys. zł.

„Jest mi strasznie przykro, że utknąłem na pytaniu o Cohena, bo jestem jego wielkim fanem. Poza wierszami i muzyką muszę zgłębić jeszcze jego epistolografię” – powiedział pan Marcin.

„Milionerzy” są emitowani od poniedziałku do czwartku o 20.55.


Czytaj więcej…

"Milionerzy": Pytanie za 75 tys. zł o Leonarda Cohena [MILIONERZY …

W środę (27 marca) grę kontynuował Marcin Grochala z Torunia, który dotarł do pytania za 75 tys. zł, które brzmiało tak: "Do kogo Leonard Cohen w obronie więzionego studenta wysłał z samolotu depeszę z biblijnym cytatem: 'Oby Bóg zmiękczył serce …

Źródło: Interia

W Milionerach padło pytanie o Leonarda Cohena warte 75 tysięcy …

W teleturniejach uczestnicy muszą pochwalić się wiedzą z różnych dziedzin i nie brakuje również muzycznych pytań. W popularnym teleturnieju Milionerzy, prowadzący Hubert Urbański już niejednokrotnie wyczytywał pytania związane z rockowymi czy …

Źródło: Antyradio.pl

"Milionerzy": Kolejne muzyczne pytanie, tym razem o Leonarda

Do kogo Leonard Cohen w obronie więzionego studenta wysłał z samolotu depeszę z biblijnym cytatem: 'Oby Bóg zmiękczył serce faraona'?" Miał do wyboru cztery odpowiedzi Józef Piłsudski, Bolesław Bierut, Władysław Gomułka i Wojciech Jaruzelski.

Źródło: Radio Złote Przeboje (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *