Milionerzy. Co robiły specjalnie do tego przyuczane tybetańskie psy …

Milionerzy. Co robiły specjalnie do tego przyuczane tybetańskie psy ...

Pan Piotr rozpoczął swoją grę już w poprzednim odcinku. Po poprawnych odpowiedziach na pierwsze cztery pytania skończył się czas programu. Rozgrywkę kontynuował w czwartkowym odcinku.

Zawodnik radził sobie bardzo dobrze. Bez większych problemów odpowiadał na kolejne pytania, zdobywając drugi próg gwarantowany – 40 tysięcy złotych. Wątpliwości miał podczas pytania za 75 tysięcy złotych.

Tester to próbka kosmetyku. A testator to:

A: ten, co go sobie aplikuje
B: ten, kto zleca test
C: spadkobierca
D: autor ostatniej woli.

Pan Piotr od razu odrzucił dwie pierwsze odpowiedzi. Miał wątpliwości, czy testator to spadkobierca, czy autor ostatniej woli.

Na szczęście dzięki swojej dotychczasowej dobrej grze zachował wszystkie koła ratunkowe. Wykorzystał pierwsze z nich – pół na pół.

Po odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi na tablicy zostały: A: ten, co go sobie aplikuje i D: autor ostatniej woli. Pan Piotr postawił na „D” i wygrał 75 tysięcy złotych. Testator to inaczej autor testamentu.

Więcej problemów sprawiło mu kolejne pytanie, za 125 tysięcy złotych. Dotyczyło ono tybetańskich psów modlitewnych. Skorzystał z obu kół ratunkowych, zaryzykował i strzelił. .

Co robiły specjalnie do tego przyuczone tybetańskie psy modlitewne?

Pan Piotr zakończył grę z kwotą gwarantowaną 40 tysięcy złotych.


Czytaj więcej…

Testator i tybetańskie psy modlitewne. Czy uczestnik „Milionerów …

Widzowie „Milionerów” często zarzucają twórcom programu, że niektóre pytania są zbyt łatwe. Tego z pewnością nie mogli powiedzieć po emisji ostatniego odcinka. Jeden z uczestników miał problemy z zagadnieniami dotyczącymi testatora i tybetańskich …

Źródło: Wprost.pl

Milionerzy. Co robiły specjalnie do tego przyuczane tybetańskie psy

Co robiły specjalnie do tego przyuczane tybetańskie psy modlitewne? a) klęcząc, patrzyły w niebo. b) składały przednie łapy. c) uruchamiały młynki z mantrami. d) wyszczekiwały prośby do bóstw. Piotr skorzystał przy pytaniu za 125 tysięcy złotych z dwóch kół …

Źródło: RMF FM

Milionerzy: Kim jest testator, co robiły psy modlitewne

"Kim jest testator?" – z tym pytaniem za 75 tysięcy zł poradził sobie uczestnik Milionerów po wykorzystaniu koła ratunkowego. Pokonało go pytanie o tybetańskie psy modlitewne. A jak wy poradzilibyście sobie z innymi trudnymi pytaniami wczorajszego …

Źródło: Wirtualna Polska

Kim jest testator? Pytanie z "Milionerów" za 75 tysięcy złotych

Więcej problemów sprawiło mu kolejne pytanie, za 125 tysięcy złotych. Dotyczyło ono tybetańskich psów modlitewnych. Skorzystał z obu kół ratunkowych, zaryzykował i strzelił. . Co robiły specjalnie do tego przyuczone tybetańskie psy modlitewne?

Źródło: TVN24

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *