Miley Cyrus przerobiła się na Hannah Montana! Tym razem to nie …

Miley Cyrus przerobiła się na Hannah Montana! Tym razem to nie ...

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Bella Hadid nie jest już brunetką. Sławna modelka ma teraz włosy w kolorze honey blonde, ale to nie jedyna gwiazda, która ostatnio zmieniła fryzurę. Podobny krok zrobiła Miley Cyrus. Co więcej, aktorka swoim nowym lookiem nawiązuje do legendarnego sitcomu dla młodzieży, w którym grała główną rolę. Tak, Miley wygląda jak Hannah Montana!

Serial Disneya emitowany w latach 2006-2011 był hitem na całym świecie. To właśnie dzięki tej produkcji Miley Cyrus stała się międzynarodową gwiazdą i idolką nastolatek. Przypomnijmy, produkcja opowiada losy młodej dziewczyny prowadzącej podwójne życie: jako „normalna” Miley Stewart oraz jako Hannah Montana, która jest światowej sławy nastoletnią piosenkarką pop. Jej druga strona życia jest jednak sekretem (wie o nim tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele). Burza blond włosów z grzywką stała się jej znakiem rozpoznawczym. Potem Miley zapragnęła zerwać ze swoim wizerunkiem, np. obcinając włosy na bardzo krótko. Teraz postanowiła wrócić do modnej fryzury sprzed lat.

Jeśli zajrzycie na insta stories Miley Cyrus to przekonacie się, że to nie jest żart czy plotka. Celebrytka naprawdę zmieniła fryzurę i znów wygląda jak Hannah Montana. Amerykańska edycja magazynu ELLE podała, że Cyrus nie tylko zrobiła sobie grzywkę, ale również zdecydowała się na „doczepy”. Miley szybko zdementowała te doniesienia, zamieszczając informację, że to „jej włosy”. 

„Zdecydowałam, że zostanę Hannah na zawsze” – powiedziała Miley Cyrus.

Za nową fryzurę Miley Cyrus odpowiedzialne są Sally Hershberger i Justin Anderson. Ostatnio gwiazda zaczęła obserwować nowy fanpage na instagramie o serialu „Hannah Montana” – czyżby szykowała się nowa wersja serialu Disneya? A może powstanie film?

Modne fryzury: Miley Cyrus znów wygląda jak Hannah Montana! >>


Czytaj więcej…

Miley Cyrus przerobiła się na Hannah Montana! Tym razem to nie …

Miley Cyrus wróciła do swojego wyglądu z serialu Hannah Montana! Tyle tylko, że tym razem naprawdę sprawiła sobie fryzurę, jaka w jej hitowym show była tylko peruką! To się nazywa świętowanie 13. rocznicy powstania kultowej produkcji! Zobaczcie filmiki …

Źródło: Radio Eska

Miley Cyrus zmieniła fryzurę. Znów wygląda jak Hannah Montana!

Przypomnijmy, produkcja opowiada losy młodej dziewczyny prowadzącej podwójne życie: jako "normalna" Miley Stewart oraz jako Hannah Montana, która jest światowej sławy nastoletnią piosenkarką pop. Jej druga strona życia jest jednak sekretem (wie o …

Źródło: ELLE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *