Miley Cyrus przerobiła się na Hannah Montana! Tym razem to nie …

Miley Cyrus przerobiła się na Hannah Montana! Tym razem to nie ...

Miley Cyrus

Autor: twitter.com/MileyCyrus

Miley Cyrus wróciła do swojego wyglądu z serialu Hannah Montana! Tyle tylko, że tym razem naprawdę sprawiła sobie fryzurę, jaka w jej hitowym show była tylko peruką! To się nazywa świętowanie 13. rocznicy powstania kultowej produkcji! Zobaczcie filmiki, w których odmieniona Miley Cyrus śpiewa piosenkę z serialu Hannah Montana w samochodzie!

24 marca 2019 roku minęło 13 lat od kiedy Hannah Montana po raz pierwszy pojawiła się na ekranach telewizorów. Tak zaczęła się wielka kariera Miley Cyrus, która rozkochała w sobie wszystkie amerykańskie nastolatki i sporą część tych europejskich. Byliście fanami Hannah Montana? To pewnie bez problemu poradzicie sobie z tym testem.

>> Miley Cyrus 13 lat temu została Hannah Montana! Jak dobrze ją znacie? [QUIZ]

Tymczasem Miley Cyrus postanowiła uczcić tę wcale nie pechową 13. rocznicę w oryginalny sposób. Gwiazda wystylizowała się na swoją postać sprzed lat! Tym razem jednak jej blond włosy z grzywką to nie peruka! Miley Cyrus naprawdę zrobiła sobie taką fryzurę!

HOT FOTO!

Miley Cyrus nago

Autor: www.instagram.com/mileycyrus

Miley Cyrus znowu nago na Instagramie. Tym razem jeszcze odważniej! Przegięła?

W serialu Hannah Montana Miley Cyrus występowała w blond peruce z falowanymi włosami i grzywką. Jej własne włosy były wówczas długie i ciemne. Po zakończeniu mega popularnej serii Miley postanowiła odciąć się od tamtego wizerunku i zacząć karierę na własny rachunek, pokazując fanom dobitnie, że nie jest taka, jak jej bohaterka. Przez kolejne lata Cyrus ostro kombinowała z fryzurami i stylizacjami. Szokowała, pokazując się nago lub prawie nago, przyznawała się publicznie do zażywania narkotyków.

Dziś, kiedy już nie musi nikomu niczego udowadniać, Miley… wróciła do wizerunku sprzed lat! Cyrus zapuściła włosy i rozjaśniła je, a do tego zafundowała sobie grzywkę. Sama artystka śmieje się, że wygrała #10YearChallenge! I trudno nie przyznać jej racji.

Miley Cyrus opublikowała w mediach społecznościowych serię filmików, w których śpiewa w samochodzie piosenkę z serialu Hannah Montana – oczywiście już w nowej fryzurze.

Ta niespodzianka dla fanów wyjątkowo jej się udała. To nie tylko miła podróż sentymentalna, ale i… bardzo fajny wizerunek!


Czytaj więcej…

Miley Cyrus przerobiła się na Hannah Montana! Tym razem to nie …

Miley Cyrus wróciła do swojego wyglądu z serialu Hannah Montana! Tyle tylko, że tym razem naprawdę sprawiła sobie fryzurę, jaka w jej hitowym show była tylko peruką! To się nazywa świętowanie 13. rocznicy powstania kultowej produkcji! Zobaczcie filmiki …

Źródło: Radio Eska

Miley Cyrus zmieniła fryzurę. Znów wygląda jak Hannah Montana!

Nowe fryzury gwiazd – tym razem to Miley Cyrus zdecydowała się na małą metamorfozę. Wokalistka postanowiła znów poczuć się jak jej serialowa bohaterka, czyli Hannah Montana. Jesteście zaskoczeni?

Źródło: ELLE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *