Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się? "Znów zaczął …

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się? "Znów zaczął ...

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska od ponad roku tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Są ulubieńcami widzów, ponieważ grają wspólnie w popularnym serialu „M jak miłość„. Podobno od jakiegoś czasu w ich związku nastał kryzys. Natomiast tygodnik „Na żywo” ogłosił już ich ostateczne rozstanie. Dowodem na to mają być słowa przyjaciela aktora.

Jak twierdzi osoba z otoczenia Mikołaja, miał on założyć konto na jednym z popularnych portali randkowych i zaczął umawiać się na randki.

Mikołaj zalogował się na popularnym portalu randkowym. Nigdy nie czuł się dobrze jako singiel i nie wyobraża sobie samotnych wieczorów. Dlatego znów zaczął umawiać się na randki – zdradził „Na żywo” przyjaciel aktora.

Takie doniesienia z pewnością są sporym zaskoczeniem ponieważ do tej pory, choć krążyły pogłoski o lekkim kryzysie w ich związku, to nie zanosiło się na rozstanie. Jednak, jak informuje  „Na żywo” między nimi nie działo się najlepiej już od dawna. Doniesienia to na razie plotki, nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, dlatego jest szansa, że między Roznerskim i Kalską nie wszystko skończone.

JP


Czytaj więcej…

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się? "Znów zaczął …

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska od ponad roku tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Są ulubieńcami widzów, ponieważ grają wspólnie w popularnym serialu "M jak miłość". Podobno od jakiegoś czasu w ich związku nastał kryzys.

Źródło: Plotek.pl

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nie są już parą? Mikołaj …

Od ponad roku Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski uchodzili za jedną z najpiękniejszych par w rodzimym show-biznesie. Do niedawna ich związek uchodził za niemal idealny. Oboje często publicznie zapewniali o sile i ogromie łączącego ich uczucia.

Źródło: RMF FM

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się? Komentarz aktora …

Adriana Kalska ma 32 lata. Od 2015 roku wciela się w postać Izy w serialu "M jak miłość". Gra głównie u boku Mikołaja Roznerskiego i Tomasza Ciachorowskiego. W 2010 wystąpiła w teledysku "Hardlakes" zespołu Indigo Tree. Ostatnio zdecydowała się …

Źródło: Plejada.pl

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska komentują plotki o swoim …

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nie są już razem, a gwiazdor założył już nawet konto w aplikacji randkowej – takie sensacyjne doniesienia pojawiły się w tygodniku "Na żywo". Informacja o rozstaniu popularnej pary aktorów została szybko podchwycona …

Źródło: Gala.pl

Rozstanie gwiazd "M jak miłość"? Mikołaj Roznerski i Adriana

Rozstanie Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej to tylko plotki, a związek uwielbianej pary aktorów z "M jak miłość" wcale się nie skończył. Przecież niedawno w jednym z wywiadów serialowy Marcin z "M jak miłość" mówił o ślubie z ukochaną. Mikołaj …

Źródło: Super Express

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się?! Mamy komentarz …

Sensacyjne doniesienia tygodnika "Na żywo"! Jak podaje gazeta, Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się! Skąd takie domysły? Wszystko dlatego, że aktor zalogował się na portalu randkowym, gdzie szuka nowej towarzyszki. Co więcej, ponoć w ich …

Źródło: Party.pl

"M jak miłość". Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już się rozstali …

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już się rozstali? Jak donosi jeden z tygodników aktorska para z "M jak miłość" nie jest już razem, ale nie chcą się z tym afiszować ze względu na pracę. Aktorka para postanowiła skomentować medialne doniesienia!

Źródło: Telemagazyn.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *