Mija rok od wyprawy Mackiewicza i Revol na Nanga Parbat oraz …

Marka Tous wchodzi do Galeria Młociny

Wstrząsająca relacja wdowy po Mackiewiczu: Rzucał mnie kilka razy

30 stycznia ub.r. przyjęto oficjalnie, że Tomasz Mackiewicza nie żyje! Polski himalaista zapłacił najwyższą cenę za zdobycie Nanga Parbat. Anna Solska-Mackiewicz, wdowa po alpiniście, opowiedziała w „Wysokich Obcasach" historię ich trudnej miłości.

Źródło: fakt.pl

Ojciec Mackiewicza wraca do decyzji o wstrzymaniu akcji …

25 stycznia 2018 roku Tomasz Mackiewicz i Elisabeth Revol zdobyli szczyt Nanga Parbat (tak przynajmniej wynika z raportu przygotowanego przez American Alpine Journal (tutaj więcej szczegółów >>). Kilka chwil później rozpoczął się dramat polskiego …

Źródło: WP SportoweFakty

Witold Mackiewicz: Tomek ciągle tutaj jest

Tomasz Mackiewicz zmarł przed rokiem na Nanga Parbat, gdy wraz z Elisabeth Revol schodził ze szczytu po jego zdobyciu. W styczniu 2018 po raz siódmy podjął próbę zdobycia Nanga Parbat. Po raz pierwszy mu się to udało. – Wiem, że Tomek ciągle tutaj …

Źródło: Onet.pl

Witold Mackiewicz: O Tomku myślę każdego dnia

Tomasz Mackiewicz siedem razy próbował wejść zimą na Nanga Parbat. Ostatnia próba zakończyła się dla niego tragicznie. Według relacji jego towarzyszki Elisabeth Revol miał poważne objawy choroby wysokościowej, ślepoty śnieżnej i odmrożenia.

Źródło: Przegląd Sportowy

Mija rok od wyprawy Mackiewicza i Revol na Nanga Parbat oraz …

Mija rok od pamiętnej wyprawy Tomasza Mackiewicza i Elisabeth Revol na szczyt Nanga Parbat. Z powodu problemów wspinaczy po zejściu ze szczytu przeprowadzono akcję ratunkową, w której udział brali himalaiści spod K2 Denis Urubko i Adam Bielecki.

Źródło: Wprost.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *