Michalkiewicz ma poważny problem i prosi o pomoc! Cejrowski …

Michalkiewicz ma poważny problem i prosi o pomoc! Cejrowski ...

Stanisław Michalkiewicz zaapelował do swoich sympatyków o wsparcie finansowe. Znany prawicowy publicysta nie ma pieniędzy na wykup mieszkania, a wzięcie kredytu w jego wieku jest problematyczne.

Stanisław Michalkiewicz zamieścił na kanale YouTube prośbę do swoich czytelników. i słuchaczy Okazuje się, że znany publicysta musi szybko wykupić mieszkanie, albo się z niego wyprowadzić. Michalkiewicz przyznaje, że jest skrępowany prośbą, jaką kieruje do swoich sympatyków.

Z wielkim zakłopotaniem zwracam się do państwa z prośbą, którą zaraz przedstawię. Ale sytuacja jest poważna – mówi na nagraniu Michalkiewicz. Dalej wyjaśnia, że chodzi o problemy z mieszkaniem, które nie jest jego własnością.

– Właśnie dowiedziałem się, że albo mam je szybko wykupić, albo będę musiał się z niego wyprowadzić. Problem polega na tym, że nie mam pieniędzy na taki szybki wykup, nawet gdybym sprzedał wszystko, co mam. Być może mógłbym mieć kłopoty z uzyskaniem kredytu, nawet hipotecznego, z uwagi na wiek, bo już skończyłem 71 lat – tłumaczy publicysta.

Michalkiewicz prosi o wsparcie finansowe, żeby mógł albo wykupić mieszkanie, albo zdobyć środki na wkład własny do kredytu.

– Zdaję sobie sprawę, że jest to prośba bardzo osobliwa, ale jestem, ale jestem w sytuacji właściwie przymusowej, a na kogóż mogę w takiej sytuacji liczyć, jeśli nie na Was? – mówi Michalkiewicz.

Na koniec publicysta podaje numer konta bankowego do wpłat. – Z góry bardzo dziękuję za wszystkie formy wsparcia – podsumowuje publicysta.

Pod filmem Michalkiewicza znalazło się wiele ciepłych komentarzy. Internauci deklarują wsparcie dla publicysty i wyrażają uznanie za jego dotychczasową działalność. Oto niektóre komentarze:

„Jest nas 65 tys, niech każdy zrobi przelew chociaż 10-15 złotych, co to jest do licha, 2 piwa i paczka czipsów. Uważam, że Pan Stanisław tyle nam dał, że to nie jest pomoc tylko spłata zadłużenia. Wiele z moich idei i przemyśleń narodziło się słuchają Pana, Panie Stanisławie. To co przelałem to i tak mało”.

„Widzę załamanie w Pana oczach. Głowa do góry nie damy Pana skrzywdzić. Czy to nie jest działanie właściciela kamienicy związane z Pana aktywnością anty-ubecką.. ? Prosiłbym bardzo by osoby , które wspomogą naszego wspaniałego red. Stanisława by nie podawały wysokości swoich wpłat bo … może to tylko zaszkodzić sprawie a nie pomóc. Zgadzam się z Wojtkiem Cejrowskim , który red.Michalkiewicza określa jako Dobro Narodowe Polaków”

„Panie Stanisławie, wpłaciłem 50zł. Tyle na razie mogę, choć to niczym jest za przyjemność czytania Pańskich felietonów przez ostatnie dziesiątki lat. Życzę powodzenia w dalszej drodze życia, a przede wszystkim dużo zdrowia oraz przeżycia wiekowo Jerzego Urbana”.

Źródło: dorzeczy.pl, YouTube.com


Czytaj więcej…

Michalkiewicz ma poważny problem i prosi o pomoc! Cejrowski …

Stanisław Michalkiewicz ma poważny problem i zwraca się z prośbą do Internautów. Okazuje sie, że publicysta „Najwyższego Czasu!” może stracić mieszkanie, w którym mieszka. Do akcji pomocy Michalkiewiczowi włączył się m.in. Wojciech Cejrowski.

Źródło: Najwyższy Czas!

Pupil Radia Maryja nie ma na mieszkanie. Prosi o pomoc

Michalkiewicz wyjaśnił, że nie ma pieniędzy na szybki wykup, a uzyskanie kredytu może być trudne ze względu na jego wiek. Poprosił więc o pomoc swoich sympatyków. „Ośmielam się zwrócić do Was z prośbą o wsparcie finansowe, dzięki któremu mógłbym …

Źródło: fakt.pl

Stanisław Michalkiewicz ma poważny problem. Prosi o pomoc …

Stanisław Michalkiewicz zaapelował do swoich sympatyków o wsparcie finansowe. Znany prawicowy publicysta nie ma pieniędzy na wykup mieszkania, a wzięcie kredytu w jego wieku jest problematyczne. Stanisław Michalkiewicz zamieścił na kanale …

Źródło: wMeritum.pl

Kpił z odszkodowania dla ofiary księdza pedofila. Teraz publicysta …

Michalkiewicz wyjaśnił, że nie ma pieniędzy na szybki wykup, a uzyskanie kredytu może być trudne ze względu na jego wiek. 71-latek zwrócił się bezpośrednio do internautów. – Ośmielam się zwrócić do państwa z taką prośbą, żeby państwo w miarę swoich …

Źródło: Wprost.pl (komunikaty prasowe)

Michalkiewicz prosi o pomoc. Cejrowski: Jego praca jest dobrem …

Michalkiewicz prosi o wsparcie finansowe, żeby mógł albo wykupić mieszkanie, albo zdobyć środki na wkład własny do kredytu. – Zdaję sobie sprawę, że jest to prośba bardzo osobliwa, ale jestem w sytuacji właściwie przymusowej, a na kogóż mogę w takiej …

Źródło: Do Rzeczy

Publicysta Radia Maryja nie ma pieniędzy na mieszkanie. Apeluje o …

Stanisław Michalkiewicz prosi o wsparcie. Publicysta Radia Maryja przyznaje, że nie ma pieniędzy na wykup mieszkania. Michalkiewicz o swojej sytuacji napisał na FB, na stronie internetowej i kilku innych witrynach. Jego apel znalazł się także na YT.

Źródło: Dziennik.pl

Pracownik ojca Rydzyka ma nietypową prośbę do Polaków. Chodzi …

Stanisław Michalkiewicz podał w mediach społecznościowych numer konta, na który można wpłacać darowizny na wykupienie mieszkania. Nie wspomniał jednak o jaką kwotę chodzi. Do jego prośby z pewnością przychyli się również ojciec Tadeusz Rydzyk, …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *