Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru po raz czwarty został ojcem …

Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru po raz czwarty został ojcem ...

To już czwarte dziecko Pana Michała. Z pierwszego związku artysta ma 19-letnią córkę Julię, jest też ojcem 14-letniego syna Kuby. Płomienny romans z blogerką Ewą Tecel zaowocował z kolei synem o imieniu Charlie. Matką trzeciego syna jest nowa partnerka kabareciarza, która poznał podczas terapii grupowej. Jak informuje źródło tygodnika najmłodszy potomek dostał imię po tacie. Najmłodszy Michał jest oczkiem w głowie rodziców.

Terminarz występów kabaretu jasno pokazuje, że świeżo upieczony tata będzie miał praktycznie cały maj, który może poświęcić na opiekę nad potomkiem. Trzy występy dopiero pod koniec maja i kilka do połowy czerwca sprawią, że te pierwsze tygodnie Pan Michał będzie mógł poświecić swojej nowej rodzinie.

Kabaret Ani Mru Mru jest jednym z najpopularniejszych grup w Polsce. Ich skecze już dawno weszły do kanonu polskiej sztuki kabaretowej. Sami artyści często i chętnie pojawiają się w telewizji. Co prawda przez chwilę ich pozycja naczelnych dawców dobrego humoru była zagrożona przez coraz śmielej poczynających sobie standuperów, ale rynek się uspokoił i teraz każdy znajduje swoją publikę.

Rodzinna atmosfera. Kabaret zabawiał kadrowiczów!

Żartowali z rządu i Opola. Widownia pękała ze śmiechu


Czytaj więcej…

Michał Wójcik z "Ani mru-mru" czwarty raz został ojcem. Matką jest …

Michał Wójcik ponownie został ojcem. Na świat przyszło jego czwarte dziecko, synek Michał (po tacie). Kabareciarz ma je ze swoją kolejną partnerką po tym, jak rozstał się z Ewą Tecel, przez którą skończyło się jego małżeństwo z Agnieszką Kałużą.

Źródło: Plotek.pl

Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru po raz czwarty został ojcem …

Jak informuje tygodnik "Na Żywo" do grona szczęśliwych ojców dołączył kolega górskiego z planu serialu "Spadkobiercy", jeden z członków doskonale znanego kabaretu Ani Mru Mru, Michał Wójcik. Radosną informację miała przekazać tygodnikowi osoba …

Źródło: Radio ZET

Wielkie zmiany w życiu polskiego komika

Michał Wójcik jeden z dwóch komików Kabaretu Ani Mru Mru (ten wyższy) przywitał na świecie swojego trzeciego syna. Dziecko jest owocem związku Michała z kobietą, którą poznał podczas terapii grupowej. Jak donosi tygodnik "Na żywo", artysta …

Źródło: fakt.pl

Michał Wójcik znowu został ojcem. Znowu z inną kobietą

Przypomnijmy, że Wójcik był żonaty z Agnieszką Kałużą, ale ich związek nie doczekał się potomstwa. Jeszcze przed rozwodem został ojcem trzeciego dziecka. Matką Charliego jest Ewa Tecel, która przyczyniła się do rozpadu małżeństwa Wójcika i Kałuży.

Źródło: o2

Gwiazda kabaretu “Ani Mru Mru” została ojcem. Kim jest matka …

Gwiazda kabaretu “Ani Mru Mru” została ojcem. Kim jest matka dziecka? Michał Wójcik ponownie został tatą. Gwiazda kabaretu Ani Mru Mru niedawno powitała na świecie drugie dziecko. Znana jest płeć oraz imię maluszka. Kabaret Ani Mru Mru. Newsy.

Źródło: Jastrząb Post

Michał Wójcik został ojcem po raz czwarty – z nową partnerką

Michał Wójcik ma już trójkę dzieci: córkę Julię i synów Jakuba i Charliego. Michał Junior przyszedł na świat w tym tygodniu. Kwestia kolejnych dzieci w życiu Michała Wójcika przypomina odrobinę brazylijską telenowelę i jest dość skomplikowana. Julia jest …

Źródło: Ofeminin

Kabareciarz został ojcem. Matkę dziecka poznał na terapii

… związek Wójcika z Ewą Tecel zaowocował potomstwem i na świecie pojawił się Charlie. Jednak to nie z długoletnią partnerką kabareciarz dzieli radość z przyjścia na świat małego synka. Obecną partnerkę poznał na terapii grupowej: – Michał zakochał się …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *