Michał Pazdan: brakowało dokładności

Michał Pazdan: brakowało dokładności

Biało-Czerwoni, którzy przystępowali do meczu jako murowany faworyt, długo męczyli się z Łotyszami. Gole zdobyli dopiero w ostatnim kwadransie. Trzy punkty zapewnili drużynie Jerzego Brzeczka Robert Lewandowski i Kamil Glik.

– Nie było euforii po tym zwycięstwie, bo nasza gra nie wyglądała tak, jakbyśmy chcieli. Najważniejsze, że są punkty. Są takie mecze, że jeśli nie strzeli się bramki w pierwszej połowie, to potem jest trudniej. Podobnie układały się starcia z Gruzją i Armenią. Czasami tak jest, że na początku rzeczy nie wyglądają tak jak trzeba, ale koniec końców jest wygrana – mówił w rozmowie z dziennikarzami Michał Pazdan.

– Być może w pierwszej połowie zagraliśmy zbyt wolno, przeciwnicy dobrze zawężali pole gry. Nam brakowało dokładności. Jedna zła sytuacja napędzała drugą. Zdajemy sobie sprawę, że nasza gra nie była taka, jakiej się od nas oczekuje. Wiemy, że potrafimy spisywać się lepiej, ale cieszmy się z punktów. Na jesień kadra się scalała, ale teraz zanotowaliśmy dobry początek. Do czerwcowych meczów mamy czas, aby dokonać analizy pozytywów i słabych punktów. Na pewno napawa optymizmem brak straconej bramki – zakończył defensor.

Z Warszawy – Dariusz Faron, Onet Sport


Czytaj więcej…

Polska – Łotwa. Kamil Glik i Michał Pazdan zagrali razem po roku …

Kamil Glik i Michał Pazdan stworzyli parę środkowych obrońców reprezentacji Polski po raz pierwszy od roku. W marcu 2018 wystąpili w spotkaniu towarzyskim z Koreą Płd. (3:2), a w niedzielę 24 marca 2019 zagrali w wygranym starciu z Łotwą (2:0).

Źródło: Sport.pl

Michał Pazdan: brakowało dokładności

Trzy punkty zapewnili drużynie Jerzego Brzeczka Robert Lewandowski i Kamil Glik. – Nie było euforii po tym zwycięstwie, bo nasza gra nie wyglądała tak, jakbyśmy chcieli. Najważniejsze, że są punkty. Są takie mecze, że jeśli nie strzeli się bramki w pierwszej …

Źródło: Onet.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *